Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot vegyek neki?

Milyen tápot vegyek neki?

Figyelt kérdés
Kis testű kutya, 5 kg; max 1200Ft/kg -ig; napi 1,5-2 óra mozgással; amiket eddig próbáltunk: Happy dog mini neuseeland, josera festival(ezt nem ette teljes sikerrel); lrhetőleg valami nagyobb szeműt, mert fal és ne csirkéset mert allergizál és természetesen prémium minőség köszke!:) noldog karit!
2016. dec. 24. 23:54
 1/6 A kérdező kommentje:
És még a josera lamm reiset nem szerette
2016. dec. 24. 23:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tisztában az árakkal de a Select gold jó táp és van más ízesítésben is nem csak csirke. Beagle ugye? :)
2016. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Real nature fresibe. Lehet hogy dragabb mint 1200/kilo. De! Multkor neztem es kevesebb kell belole mint egy atlag tapbol.
2016. dec. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem beagle hsanem jrt. A select goldot megnéztem, de csak 17% husi és az én kutyim egész nap pattog. A másikat nézem.
2016. dec. 25. 10:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Minfkettőtöknek hatalmas köszi, és bolfog karácsonyt! A real nature-ból találtam 3 tápot ami ***** . Az egyik 70% a másik kettő meg 50% hús. Ezek nekem jónak tünnek, majd apuval eldöntjük melyik a legjobb. És ez kicsit off, de most ugye irtam, hogy Happy dog mini neuseelandot eszik, de tegnap amikor mellettem feküldt elkezdte nyalogarni a mancsát. Lehet allergiás, vagy csak koszos lehetett neki? Milyen összetevők okoznak allergiát?
2016. dec. 25. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:

A HD egy kalap.......


Platinum táp. 70% hús, a többi gyümi-zöldség, nincs benne gabona.

Másik opció: Orijen vagy Acana.


Árat nem tudok mondani, én mindig nagy zsákkal veszek tápot.

Platinummal etetek, mert az hidegen sajtolt is. 5 kg 8 350 ft. De ha többet rendelsz pár pár ezerrel olcsóbb.

2016. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!