Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tudom ugyan úgy...

Miért nem tudom ugyan úgy szeretni a két kutyámat?

Figyelt kérdés
Igazából 4kutyánk volt, kimondottan egy az "enyém", keverék,kicsi kora óta megvan, sokmindenen keresztül mentünk együtt. De mindegyiket imádtam,de minden családtagnak megvan a "saját" kutyája. Én befogadtam az utcárol mégegyet, igy két kutyám lett. A befogadottat is imádom és nem tudnék megválni tőle, de azt érzem, hogy a másikat egy kicsit mégiscsak jobban szeretem, és ez ellennem tudok semmit tenni. :( változik ez még?
2016. dec. 26. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincsen semmi gond ha ugyan úgy foglalkozol, játszol vele. Eteted neveled és szereted.

Írtad is hogy imádod csak a másikat picit jobban, de ha ebből a kutya semmit nem vesz észre akkor tényleg nincs baj.

Mennyi ideje van meg a befogadott kutyus? Meglehet hogy fog változni egyébként csak még idő kell hozzá.

2016. dec. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj.Az egyik eleve régebb óta van nálad,így nyilván jobban kötődsz hozzá.Örülj,hogy megmentettél még eggyet,boldog ő veled akkor is,ha te belül a másikat mégis jobban szereted.Se a kutyák,se az emebrek nem tehetnek arról,hogy kihez kötődnek a legjobban
2016. dec. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 2hónapja van itt! :) már nagyon sok mindent megtanult, okos, es nagyon boldog,ez látszik rajta. :) meg igazából a másik kutyámmal kialakult 6év alatt kialakultak a szokásaink, és ahova lehet, viszem magammal. :) nagyon szoros kötelék alakult ki köztünk, és a másikkal is alakul, csak picit rosszul éreztem magam, hogy nem tudom ugyan ugy szeretni. :/
2016. dec. 26. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Az még nagyon kevés idő ez még ki fog alakulni. Jó gazdi vagy és valahol mélyen biztos tudod ezt. Ha nem így lenne nem is vitted volna haza :)
2016. dec. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) amúgy a nagy, aki régebbóta megvan egy bernáthegyi-leonbergi németdog-lablador keverék, a pici talán tacsi-chiuaua :)
2016. dec. 26. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!