Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha sok a maradék akkor oda...

Ha sok a maradék akkor oda adhatom még nekik holnap?

Figyelt kérdés
Mai, tegnapi és tegnap előtti maradék. Annyit kaptak már ma nem merek nekik többet adni. Kiraktam a hidegre, oda adhatjuk még nekik holnap, vagy inkább már ne? Van benne francia saláta is, ezért féltem Őket. Mama kutyái, Ő simán oda adná.

2016. dec. 26. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmi szükségük rá. Fűszeres nem való nekik
2016. dec. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mik maradtak? Francia salátát nem adnék nekik.
2016. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Maradék a kukába való,nem a kutyának!!

Disznót vagy kutyát tartasz?

2016. dec. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ossze van borogatva, húsleves,rántotthús, salátak,sültek,stb.
2016. dec. 26. 18:29
 5/17 A kérdező kommentje:
Én semmit, ők mind a kettőt.
2016. dec. 26. 18:31
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha a kukába rakják a maradékot nem tudnának mit enni a kutyák disznók. Ők nem dobnak ki ételt.
2016. dec. 26. 18:34
 7/17 anonim ***** válasza:
46%

A tejföltől esetleg lehet hasmenése, ami nem szerencsés, szóval a franciasaláta nem annyira jó ötlet, de ha maradt valami húsféle, ami nem nagyon fűszeres, azt feldarabolva nyugodtan belekeverheted a szokásos kajájába.

De ha a kérdésed arra vonatkozik, hogy nem romlik-e meg holnapra, akkor az mondom, hogy nem. Ha karácsonyra készült és hűtve volt, ennyi idő után nem hiszem, hogy baja lenne.

Ha a kutyus egyébként is szokott kapni a maradékból, adhatod neki.

Nincs esetleg csirke, vagy tyúk mamádnál? A tyúkok nagyon szeretik a franciasalátát :)

2016. dec. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Előző voltam. Kukába nem teszünk ételmaradékot!!! Látom, hogy van disznó. Az is boldog lesz, ha kaphat a salátából!
2016. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen, a romlandóság miatt aggódom,de mindig maradékot kapnak, tehát hozzá vannak szokva, mamáék önellátóak, tehát nincs mindig ennyi kaja. Most a kutyák is örülnek a sok húsnak :)

Sajnos egybe van boritva,de akkor majd megpróbálom csak a húst kiszedni.

2016. dec. 26. 18:47
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Ha egyébként is maradékot esznek, akkor semmi bajuk nem lesz tőle. Ha ki tudod a húst válogatni, az jó, de nem történik tragédia, ha egy kis tejfölös is lesz rajta.

(Nálunk a kutyák nagyon szeretnék azt enni, amit mi, de ők főleg kutyakaját kapnak, meg néha nyalánkságképpen egy pici maradékot. Pl. a saláta főzelék nagyon ízlett nekik :) De az én nagyanyám forogna a sírjában, ha azt mondanám neki, hogy a kutya nem eheti meg a maradékot, mert baja lesz tőle)

2016. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!