Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha sok a maradék akkor oda...

Ha sok a maradék akkor oda adhatom még nekik holnap?

Figyelt kérdés
Mai, tegnapi és tegnap előtti maradék. Annyit kaptak már ma nem merek nekik többet adni. Kiraktam a hidegre, oda adhatjuk még nekik holnap, vagy inkább már ne? Van benne francia saláta is, ezért féltem Őket. Mama kutyái, Ő simán oda adná.

2016. dec. 26. 18:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mama is azt mondja a tápra, hogy hülyeség, attól nem élnek a kutyák 15+ évig mint az ő főztjétől. :) Meglátná a sok Pesti szobakutyát meg prémium tápot...jaj :D
2016. dec. 26. 19:06
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Hehe XD Taste of the Wild-el etetek 14 éve. 2 megfázáson kívűl semmi nem volt, csak az évi oltások erejéig megyünk a dokihoz. A mamád nagyon "értheri" mit beszél...


Amúgy FŰSZRES,MARDÉKOT (úgy egyáltalán) TILOS nekik adni. A családod aztán tényleg nagyon ért az etetéshez... Az a zsíros rántott hús meg a húsleves extrán "tápláló" és "egészséges"


MARADÉKOT TILOS adni, Úgyhogy ne add oda neki! Olvssatok az etetésről szóló megbízható oldalakat, és ne moslékot adjatok szerencsétlen állatnak

2016. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

10+ éves mind a három, azóta ezt ezt eszik. Magyarázd el egy 60 éves asszonynak, hogy egész életében rosszul tartotta a kutyáit :)

Köszönöm a választ.

2016. dec. 26. 19:33
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó, teljesen jól eteted a kutyádat. Semmi hiba nincs benne. De egy önellátó háztartásban mindenki azt eszi, ami van. Az ember is és az állat is.

Én könnyen beszélek, mert az én kutyáim is jó minőségű száraztápot esznek. Ők juhászkutyák, akiknek az ősei a juhászok mellett valószínűleg igen ritkán jutottak Taste of wild, vagy Josera táphoz. Aztán mégis éltek vagy 16 évig. Egy koszton voltak a juhásszal.

Természetesen jobb egy kutyának neki való kaját adni, de túlzás lenne azt állítani, hogy a kérdező mamája rosszat akar a kutyáinak. Valószínűleg boldog, kemenykötésű falusi kutyákról van szó.

2016. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Most nem értem a kérdést. Azt írod, a mamád mindig is így etette a kutyáit, és ezen nem is kíván változtatni. Akkor nyilván a mostani maradékokat is oda fogja adni nekik. Írhatjuk ugyan mi, hogy ne adja, mert nem való kutyáknak, de mi változik ettől?
2016. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:

Igen, a romlandóság miatt aggódom,de mindig maradékot kapnak, tehát hozzá vannak szokva, mamáék önellátóak, tehát nincs mindig ennyi kaja. Most a kutyák is örülnek a sok húsnak :)

Sajnos egybe van boritva,de akkor majd megpróbálom csak a húst kiszedni.

# 9/15 ma 18:47

2016. dec. 26. 19:59
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha hozzá van szokva a gyomruk,akkor mindent odaadhatsz,a francia salátát max nem eszik meg.:D

Én mamám kutyái is maradékon élnek,semmi bajuk tőle.

2016. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!