Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fit active tápról vélemények?

Fit active tápról vélemények?

Figyelt kérdés

Elég jó árban van ès jónak tűnik az összetétele is.

Nektek mi a véleményetek róla?



2016. dec. 28. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kétfélét próbáltam, a beef&apple kiváló volt, komolyan meglepődtem rajta, de a sima marhás bűnrossz. Mondjuk nem ugyanazok a kutyák ették, lehet, hogy csak az enyémek nem bírták már a tápozást (nyersezünk, csak nyaralás miatt álltunk vissza tápra két hétre), és azért tűnt gázosnak a marhás :) De egy próbát biztos megér, mert a másikba nem tudtam belekötni, hónapokig ette nálam aktív kutya, jó volt a kondija, rendben volt a szőre, a végtermék, minden.
2016. dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Más véleményeket is szívesen fogadok. Nekünk most ez van de nem szeretik. Mondjuk van több íz belőle lehet még adok neki eselyt. Persze megeszik de vagy ímmel-ámmal vagy pl joghurttal keverve.
2016. dec. 28. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit eddig kapott, azt szerette. Jó táp, meg voltam vele elégedve.
2016. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

POCSÉK.

A hipoallergén táp (azt hiszem bulldog van a csomagolásán) förtelmes szagú, oda sem adtam a kutyámnak, simán veri a füstölt marhagége szagát is(az aztán igazán förtelmes).

A regular beef (ír farkaskutya? van a csomagoláson)színe nagyon világos barna, a szaga meg egy az egyben olyan, mint a háztartási keksznek! Sőt, kíváncsiságból egy szemet megkóstoltam, hát az íze is a háztartási kekszre hajaz, szerintem ebből mindenki le tudj vonni a következtetést. Rémesen gagyi minőség, én is kíváncsiságból vettem, mert itt is sokan dicsérték meg magyar, de soha többet, szemét az egész.

2016. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Erdekes mert a leiras alapjan nem gondolnam hogy jaztartasi keksz ize lenne hiszen eleg sok a hus benne. Elvileg. De az en kutyaim se szeretik. Ok valami juniort kaonak francia bulldog vam rajta. Nekem meg az tunt fel hogy az adagolas alapjan rengeteg kell belole.

De a leirasa meg olyan jo... nem ertem.

2016. dec. 28. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Pocsék táp. Még az összetétele is borzalmas. Nem tudom ti melyik tápot adjátok, de a Beef Regular összetétele nagyjából a 200 ft/ kg-os Morzsi kutyatápéval vetekszik. Eleve úgy kezdik, hogy Hús-és állati származékok (ami nem más, mint a toll, csőr meg az ilyesmi szemetek) min. 5 % marha (ez nagyon kevés még ha minimum érték is ) kukorica amire semmi szüksége a kutyának és megemészteni sem tudja rendesen. Ha ilyen árkategóriában szeretnél sokkal jobb kutyatápot, akkor ajánlom a Brit Premium tápokat, nagyon jók és jó az áruk is.
2016. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En is neztem a britet is bar nem nagyon szimpi nekem megmagyarazhatatlan okokbol. Csak nem akarok nerendelni 15 kg-t mert mi van ha nem izlik nekik az se?! Ok toljam le a torkukon. Bár... anyamek moszkvaija mindent betol 😀
2016. dec. 29. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem az a lényeg, hogy mennyire ízlik neki. Ezen az alapon a gyerekek is csak csokitortán meg kólán élnének.

Ha nem kéri, akkor nem elég éhes (vagy megszokott valami ízfokozós tápízt, és azt hiányolja), elveszed és megkapja másnap, ennyi. Éhen nem fog halni :)

2016. dec. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen. De en sajnalom oket. Biztos van olyan ami jo is es izlik is nekik.
2016. dec. 29. 12:38
 10/10 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Mi most a Taste of the Wild halasát fogjuk kipróbálni. Elég borsos az ára, de még megfizethető. Ha esetleg leírnád mennyit szánsz a kutyatápra, akkor tudunk ajánlani neked jókat :) .
2016. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!