Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vital plus active sl, fs,...

Vital plus active sl, fs, vélemények?

Figyelt kérdés
Zsíros korpára kaptam ezt a két készítményt. Valaki használta már ezt a készítményt, mik a tapasztalatok? Kísérő tünetem az intenzív hajhullás már lassan két éve, aminek eddig még nem sikerült kideríteni az okát, pedig már tetőtől-talpig ki lettem vizsgálva.

#FS #vital plus active sl
2016. ápr. 26. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár már régi kérdés, de hátha valaki ide téved.

Nekem ezek csodaszerek voltak az elmúlt 1 évben.

Kiindulás: naponta hajmosás, lelapuló hajtő, hajhullás, lassú növekedés, őrült viszketés.

Most: minden rendbe jött. Hetente hajmosás, száraz samponnal 1.5 hétig is bírja. Mérdékelt hajhullás (pajzsmirigyem miatt főleg-ezen változtatni egy kezelés sem fog), szép, hosszú haj. Egy negatívuma: ha abbahagyod visszatérnek a bajok. És most nyáron nem használtam és megint visszatérőben voltak a tünetek. 2 hete megint nekikezdtem és elmúltak újból. Elvileg ha csak a sampont használod az is elég.

Ha az árát olyannak véled, amit hosszútávon megengedheted magadnak akkor vágj bele mindenképpen!

2019. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!