Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapja megtudtam hogy...

2 hónapja megtudtam hogy terhes vagyok. Ha megszületik a baba, mikor mutassam be a kutyusaimnak?

Figyelt kérdés

Egy újfundlandi és egy moszkvai őrkutya gazdája vagyok. Mindettő jól nevelt,szocializált kutyus. Mindketten (a férjem és én is) szeretjük őket és megbízunk bennük. Tudjuk hogy nem lesz probléma.


De azért szeretnék hangsúlyt fektetni az első találkozás a.



2016. dec. 28. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engedd, hogy megszaglásszák. Másra nagyon nincs szükség.

Azt azért gondolom tudod, hogy semmilyen kutyával nem szabad csecsemőt, kisgyereket felügyelet nélkül hagyni.

2016. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 evimeri ***** válasza:
100%
Ha majd haza viszed a picit - és teljesen megbízol a kutyákban - engedd, hogy megszaglásszák. Ha nem bízol annyira bennük akkor a baba ruháját szagoltasd velük, hogy szokják. Fontos, hogy napi szinten legyenek kapcsolatba a babával, hogy megszokják ő is családtag. Egyébként nagyon jó a hozzá állásod, sokkal egészségesebbek azok a gyerekek, akik háziállattal nőnek fel.
2016. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia ! Én is 2 hónapja tudtam meg, hogy terhes vagyok és 2 yorkim van. szintén nevelt kutyák... már direkt úgy neveltük, hogy kiskorába picit nyúztuk, hogy ne kapjon oda.. kaját kivettük a szájából, hogy ne kapjon oda ... rokon babák téphetik őket hagyják magukat...épp ezért ha eljön ez az idő könnyebb legyen. Egy ismerősöm aki kutyasuliban dolgozik mondta, hogy még a kórházból vigyen valaki haza a kutyikhoz egy baba illatú dolgot.. és már akkor emlékezni fognak. Hagyni kell nekik, hogy megszagolják már mikor hazaértek, csak távolról(a szaglásuk úgyis kifinomult mert izgatottak lesznek, hogy ki van bent, hiszen nekik idegen lesz. Aztán apránként közelebb engedheted őket, semmiképp nem szabad elzárni teljesen, mert attól csak izgalomba jön a kutya.. pont mint egy gyerek :) tiltott gyümölcs.......

Remélem segítettem, én ezeket a tanácsokat kaptam egyenlőre.

2016. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Természetesen nem hagyom őket egyedül. Már sajna számtalan embert küldtem el a francba mert belekötöttek a kutyákba. Legalább itt ezt senki nem tette :)

2016. dec. 28. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen kutyás műsorban azt tanácsolták, hogy ha megszületik a baba, akkor az első nap viselt ruhadarabját az apuka vigye haza a kutyáknak, hogy megszagolhassák. Miközben megszagolnák, dicsérni kell őket, így már az illathoz is pozitív élmény fog kötődni még a találkozás előtt.

Engedd, hogy hallgassák a pocakodat, így már a születés előtt ismerni fogják egymást :)

2016. dec. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!