Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a leírt helyzet...

Szerintetek a leírt helyzet alapján jó választás lenne nekünk egy komondor kutya?

Figyelt kérdés

Nekem és a páromnak is az első saját kutyánk lenne. Nekem mindig voltak kutyák a környezetemben, de őket nem én neveltem, oktattam.

Az udvar hatalmas, haszonállatok nincsenek, de vannak macskák, akikkel jó lenne, ha kijönne. Gyerekünk sincs még, de hamarosan szeretnénk, szóval vele is jó lenne neki baráti viszonyt ápolni. :)

Én sokat vagyok itthon, tudom sétáltatni is, viszont mivel tényleg tapasztalatlan vagyok kutyanevelést illetően, nem tudom, mennyire jó ötlet első kutyának.

Azon kívül, hogy nagyon tetszik a külleme, az elsődleges feladata a házőrzés lenne - elég gázos környéken lakunk sajnos.

Áthidalható ez a tapasztalatlanság, ha elviszem kutyasuliba? Egy erős idegrendszerű, tulajdonokat és családtagokat mindenáron védelmező kutyát szeretnék.


2016. dec. 28. 20:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én talán a kuvaszt ajánlanám kicsit kisebb mint a Komondor de talán jobban elfogadja a macskákat is.Nekünk 2 kuvasz van és imádnak minket gyerekeket és a macskákat is.
2017. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!