Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor le van fárasztva a...

Most akkor le van fárasztva a kutya?

Figyelt kérdés

Tudom hülye kérdés, de annyit írok itt a farasztasrol.

Tehát a kutyám 4 hónapos és volt nar, hogy két órát játszott másik kutyával és nem fáradt el.

Ma elmentünk egy nagy túrára, kb 2 óra séta +fel óra játék másik kutyussal.

4korul értünk haza , azóta csak enni kelt fel.


Most akkor ő lelett fárasztva?


2016. dec. 30. 21:51
 1/7 valaki34 válasza:
73%
Szerintem ez nem megerőltető egy jó kondiban lévő kutyának !
2016. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezért nem értem én sem.
2016. dec. 30. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, ezek szerint elfáradt :)

viszont vigyázni kell egy ilyen fiatal kutya ízületeire, a helyedbe nem nagyon vinném ilyen hosszú sétákra.

2016. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

4 hónapos, babakutya még, természetes, hogy elfáradt.

Ami örökmozgó vizslánk is ilyen idősen egy nagyobb futkározás után órákig képes volt aludni.

2016. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ő egész nap mancson van, sosem fárad el.
2016. dec. 30. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy másik kutyával játszás alatt nem éri annyi inger, mint egy kiránduláson. Ott rengeteg idegen szag, mozgás, hangok vannak. A túrán a kutyád idegileg is jól lefáradt.

Egészséges kölyökkutya akkor van jól lefárasztva, ha játék után alszik egy darabig, majd újra eleven. Ha kiüti magát egy fél napra, az nem egészséges neki még.

2016. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kölykök még Duracellel mennek, nem lehet őket lefárasztani, mert iszonyat gyorsan újratöltik magukat. De nem is szabad túlerőltetni őket, mert az meg árt a fejlődésüknek. Szóval máskor ne csináld ki ennyire :)
2016. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!