Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtunk egy kiskutyát,...

Találtunk egy kiskutyát, kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel találtuk egy kis huskyt, most voltunk az állatorvosnál leolvastatni a chipet, de nincs benne.A kiskutya az állatorvos szerint 8hetes körüli, nem elhanyagolt,jól táplált.

Facebookon kiírtam, de képet nem tudok sajnos csinálni róla. Csoportokban nézegetem, hátha keresi valaki, mit tehetek még?



2017. jan. 1. 10:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért legyen kép. Kép nélkül elég nehéz. Próbálj valakit megkérni hogy fotózza le.


A kutyus legyen bent és próbáld 2-szer etetni egy nap. Víz mindig legyen előtte.

2017. jan. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Holnapután tudok róla csinálni.
2017. jan. 1. 10:28
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes kutyusnak kevés a napi 2 hami, legyen minimum 3 vagy 4
2017. jan. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mit adjak neki ennyiszer?
2017. jan. 1. 10:37
 5/22 Platypus ***** válasza:
100%
Arra nagyon figyelj, hogy egy 8 hetes fajtatisztának látszó kölyökért simán jelentkeznek olyanok is, akiknek közük nincs a kutyához. Csak olyannak add oda, aki felismerhető képet tud felmutatni a kutyusról.
2017. jan. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Platypus ***** válasza:
100%
És érdemes lenne a környéken plakátolnod is. Buszmegállóban, állatorvosnál, vegyesboltban, iskolában, ha engedélyt kérsz simán megengedik, hogy használd a faliújságot ilyen esetben. Ne írd ki a korát és a nemét, csak annyit mondjuk, hogy szánhúzó jellegű kiskutya. Így a nyerészkedők egy részét ki tudod szűrni.
2017. jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Reggel egy kis párizsit adtam neki, már alig van, de itt ma nincs nyitva senki.
2017. jan. 1. 10:40
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kutyás ismerősöd? Biztos kisegítene pár falattal. Én is adnék pár kutyaszalámit és tápot, ha közelben laknál.
2017. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ez egy párszáz fős kisfalu. De több ilyen is van a környéken, 30km-re van egy nagyváros, Győrtől kb 15 km-re találtuk az úton kószált.
2017. jan. 1. 10:45
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem itt lakom, csak mamát látogattuk meg, holnap este jön értem apa.
2017. jan. 1. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!