Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtunk egy kiskutyát,...

Találtunk egy kiskutyát, kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel találtuk egy kis huskyt, most voltunk az állatorvosnál leolvastatni a chipet, de nincs benne.A kiskutya az állatorvos szerint 8hetes körüli, nem elhanyagolt,jól táplált.

Facebookon kiírtam, de képet nem tudok sajnos csinálni róla. Csoportokban nézegetem, hátha keresi valaki, mit tehetek még?



2017. jan. 1. 10:15
1 2 3
 11/22 Manka68 ***** válasza:
100%
Egy 8 hetes kiskutya még nem tud olyan messze elkószálni, valószínűleg a közvetlen környékén lakik a helynek, ahol találtátok.
2017. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
csak van valami, amit adhatsz neki, ha mást nem, akkor azt, amit ti esztek, vagy pl. főzzetek neki egy könnyű tojáslevest, vagy főtt tojást, az eléggé laktat. esetleg próbálkozz a szomszédoknál, hátha van tápjuk. ha nagyon éhes a kiskutya, egyébként a kenyérnek is örülni fog, de az tényleg az utolsó megoldás legyen, csak aprítsd le neki, esetleg áztasd be.
2017. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Itt mindenki maradékot ad a kutyáknak. Ahol megtaláltuk a legközelebbi falu kb 5 km-re volt.
2017. jan. 1. 11:14
 14/22 A kérdező kommentje:

Van fasírt, oldalas, szalámi. Melyik lenne a legjobb?

Meddig kell keresnem a gazdáját? Utána menhely?

Holnap este megyünk vissza Pestre, ha meglesz a gazdi akkor nekünk kell visszahozni ide?

2017. jan. 1. 11:16
 15/22 anonim ***** válasza:
74%

Ezek közül az a baj az összes túl fűszeres egy kutyusnak. Mi a köret? Inkább azt add.

Valami kis leves kellene , hogy folyadékhoz is jusson.


Biztos, hogy husky?

Nem értem ki haby elszokni egy két hónapos babát, fajtatol független. Ezért rakattam be a chipet ahogy lehetett.


Nem tudom, hogy nektek kell e visdza vinni ha meglesz a kutya, én elmennek érte ha az enyémrol lenne szó..

2017. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
2 hétig vagy köteles keresni.
2017. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Noé allatotthon face oldalara lehet feltolteni talalt kutyisokat.


Illetve a helyi menhelyen is jelentsetek be mert ott fogjak keresni a gazdik

2017. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2 hétig vagytok kötelesek keresni a gazdáját, utána (amennyiben nem jelentkezik érte a gazdája) megtarthatjátok, ha szeretnétek, vagy menhelyre is beadhatjátok (de az egy 8 hetes kiskutyának elég borzasztó lenne) , vagy kereshettek neki új gazdát interneten. Ha Pestre felviszitek a kutyust, és megtaláljátok, akkor normál esetben a gazdinak kell érte menni, ti csak segítettetek és ha volt olyan hülye, hogy hagyta elkószálni ezt a szegény kis kölyköt, akkor vállalja a következményeket. Csak akkor adjátok oda bárkinek is, ha tudja bizonyítani, hogy az övé (akár oltási könyvvel, vagy bármi olyan információval, amit csak ti meg a gazdi tudhat).
2017. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Van valami?
2017. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Itt jelentheted a talált kutyust:


[link]

2017. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!