Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=O8MUbmaains


Aki nem értene angolul, röviden ennyi: a két kutya csak játszik, nem agresszívak, és nagyon jó barátok.


2017. jan. 2. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt hogy játszanak. Teljesen normális a kutyáknak szükségük van a kutyákkal való játékra.

De nem értem miért veszélyes?

2017. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két kutya játszik, mi ezzel a gond? A másik kutya (nem a staffi) rámenősebb, de ez még nem agresszió.
2017. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Játszanak, de nem is értem a kérdést.
2017. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek nagyon angolul, szóval nem tudom, miről szól, de én csak két játszó kutyát látok. Nekem egy szuka bernim és egy kan kaum van, ők ennél ezerszer durvábban bunyóznak
2017. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én kutyáim is így játszanak, nekem sincs semmi bajom ezzel, csak néha megijedek, hogy nehogy átmenjen agresszióba. De akkor ez teljesen normális még akkor is, ha ennél durvábban és akár így felhúzással is játszanak?
2017. jan. 2. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én két kutyám ezt csinálják szinte egész nap :)

Soha, semmiféle sérülés nem keletkezett egyiknél sem. Még akkor sem, amikor a kisebbik még pici volt, a nagy meg kétszer akkora.

Ha az egyiknek pisilnie kell közben, elvégzi a dolgát, de közben a másik tűkön ül, hogy mikor fejezi már be. Ha végzett, folytatják :D

A kutyák így játszanak.

2017. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez így nem volt veszélyes, mivel végignéztük és nem verekedtek össze. De láttam én már nem egy ilyennek induló játékot, aminek az lett a vége, hogy összeverekedtek, persze az két ivaros kan volt. Szerintem ez a két kutya kan és szuka volt, legalábbis én úgy láttam. De ha két kan kezd így játszani, résen kell lenni. A kutyaiskolában is ezt mondják, hogy ha bedurvul a játék, inkább szóljunk rájuk, nehogy elfajuljon.Nekem is volt olyan, hogy a kutyám játék közben erősebbet harapott, mire az nem tetszett a másiknak, már ment is a balhé.
2017. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!