Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erröl?

Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
ha időm engedi igyekszem elvinni a kutyám sétálni(10éves) természetesen rajta a hám és a póráz. Ő egy nagyon aranyos,kedves,félős kutyus.(befogadott) szépen sétál mellettem mikor észre veszem hogy a vadásznak kinnvan az összes vadász kutyája.(4db +meg van 7 a másik házuknál)nem valami barátságosak anno kinnvolt az utcán az egyik és reggel megkergetett. Szerencse hogy az egyik ember észre vette es segitett. Nos a témához visszatérve. Meg támadták a kutyám. Egy néni elkergette őket seprűvel. Nem is tudom mi lett volna ha nincs ottkinn. Hogyha valami bajj történt volna biztos en lettem volna a hibas hogy szabalyosan setaltatom a kutyam. Meg mikor a kutya tartók nyitva hagyják a kaput...mit gondoltok erröl?

2016. szept. 22. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Csak ennyi, hogy mi a véleményünk? Persze nem te lettél volna a hibás.
2016. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vadászra is vonatkozik , hogy kutya a tartózkodási helyén kívül nem lehet szabadon és felügyelet nélkül.
2016. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy nagyon felelőtlen a vadász, és rohadtul nem szabadna felügyelet nélkül hagynia a falkáját :((

Én megmondom őszintén, a hatóságokhoz fordulnék. Csak azért, mert vadász, még nincsenek előjogai, nem veszélyeztethet másokat.

2016. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!