Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a tenyészt...

Mit gondoltok erről a tenyésztőröl?

Figyelt kérdés
[link]

2016. okt. 6. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rendben van 8 hetesen chippel, oltással,törzskönyvvel,eü garanciát vállal. Szépek a kutyái.


Tenyésztők is szoktak jofogáson hírdetni azért :)

2016. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De nem említ kennel nevet. És nincs weboldala sem pedig megnézném a kölyköket vagy valami...de így?
2016. okt. 6. 19:26
 3/20 anonim ***** válasza:

"2016. November 17-18.-ára várható alomból"

Még nincs mit megnézned :) Vedd fel vele a kapcsolatot, ha akarsz tőle kölyköt, abból baj nem lehet.

2016. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tessék, itt a fb oldala :) [link]
2016. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát én inkább nem veszek kutyát egy ilyen "kennelből". Mindenhol azt mondjátok hogy a tenyésztők nem hirdetnek jófogáson és van saját weboldaluk az eredményeikről és a kutyáikról...akkor meg.
2016. okt. 6. 19:41
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki ért a weboldalkészítéshez, és nem feltétlenül van rá szüksége. Hébe-hóba előfordul jófogáson is normális tenyésztő. Ha jól látom árat sem adott meg, valószínűleg azért, nem nem "fix árasak" a kölykök. Amúgy a feltételek korrektnek tűnnek, és nem mellesleg aki póráz nélkül fotózgatja az akitáját szabad területen (ahogy egy-két videóban látni), annál azért elgondolkodnék, hogy esetleg tényleg konyít valamit a fajtához. Nem jellemző, hogy a gazdáik el merik engedni őket, akár tenyésztők, akár nem.

Én a helyedben ránéznék. Még mindig kiderülhet, hogy nem normális, de végső soron te is nézelődtél jófogáson, pedig ugye ahogy normális tenyésztő nem hirdet ott, úgy normális ember sem keres ott kutyát ;) Ennyi esélyt szerintem adhatsz neki.

2016. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem szabály, hanem csak általánosság. Nem attól lesz egy tenyésztő rossz, hogy nincs honlapja vagy hogy hirdet a jófogáson. Az én kutyám tenyésztőjének sincs honlapja, mégis teljesen korrekt tenyésztő. És nyugodtan hirdethet bárki bárhol, nem ez a lényeg.
2016. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy ha eltökélted volna, hogy nem veszel tőle kutyát, nem tetted volna fel a kérdést, gondolom. Nem hiszem, hogy a pozitív reakcióktól változott negatívan a véleményed. Vagy akkor nagyon furán vagy bekötve :)
2016. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát én nem írtam hogy kutyát szeretnék venni (tőle)
2016. okt. 6. 19:58
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akart venni, csak azt akarta, hogy szidjuk a szaporítót közösen.
2016. okt. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!