Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem áll fel a kutyám füle?

Blose kérdése:

Miért nem áll fel a kutyám füle?

Figyelt kérdés
Szerintetek betegség miatt lehet az hogy a 9 hónapos német juhász kutyámnak nem áll fel még a füle?Tanácstalan vagyok ez ügyben,mert drága vitaminokat kap és jól is van etetve.
2017. jan. 2. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem, majd fel fog. :-)


Biztos puha még a kis bőre és ezért lankad le. Majd, ha nagy kutyus lesz, akkor fel fog a füle állni.

2017. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Egyetértek az elsővel, még kajla a kutyusod :)
2017. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Fajtiszta? Mert ha korcs, lehet hogy nem is fog. Nekünk volt egy németjuhász keverék kutyánk, neki nem állt fel a füle, de érdekes mód a gyerekeinek igen. Esetleg az is lehet hogy megtörik a porc, és hajlott marad. Láttam már olyan kutyát amelyiknek az egyik füle lent volt a másik meg hegyes volt... mit is mondhatnék elég bizarr kinézete volt.
2017. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem törzskönyveztetett,és a szülei közül is csak az apja,ő rendőrkutya volt.Így nem lehet megállapítani sajnos de több hozzáértő ember látta már a kutyát és azt mondták ha van is benne keverék faj,akkor maximum nagyon minimális mértékben.
2017. jan. 2. 18:55
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Akkor az pont elég ahhoz, hogy kajla maradjon. Mutass képet!
2017. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Az akartam mondani, hogy kérdezd meg a tenyésztőt, hogy a testvéreinek áll-e már a füle, de akkor tárgytalan.

Ha nem fajtatiszta, akkor vagy álló fülű lesz, vagy nem.

Most őszintén, nem teljesen mindegy? A te kutyád ilyen. Szeresd pont ilyennek :)

2017. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%
Hát azért már hogy lenne mindegy, gondolom neked sem mindegy, hogy eláll a füled, vagy nem. Nyilván úgy szebb lenne, ha nem lenne kajla. Persze így is lehet szeretni, de nyilván jobban örülne a kérdező, ha normálisan állna a füle.
2017. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
26%

Nem értem miért lettem lepontozva?? Normális hasznos választ írtam. Ezért utálok kutyás macskás rovatba tanácsot adni, mert tele van agyhalottal, tisztelet a kivételnek. Nem igaz hogy nem lehet igazi véleményt kinyilvánítani.


A kutya valószínű hogy korcs, keverék, nem fajtiszta, szóval előfordulhat hogy letört marad a füle. Bocs hogy nem vágtam hozzá vigyorgó smileyt és nem kezdtem el körbehízelegni a kutyát. Szomorú hogy lenézik az embert ha komolyan próbál venni pár dolgot és nem nyal körbe semmit és senkit.

2017. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Mivel nem fajtatiszta, lehet, hogy nem lesz álló fülű. De ez legyen a legnagyobb problémája.
2017. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
3as voltam
2017. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!