Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem áll fel a kutyám füle?

Blose kérdése:

Miért nem áll fel a kutyám füle?

Figyelt kérdés
Szerintetek betegség miatt lehet az hogy a 9 hónapos német juhász kutyámnak nem áll fel még a füle?Tanácstalan vagyok ez ügyben,mert drága vitaminokat kap és jól is van etetve.
2017. jan. 2. 18:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

#7-es! Ha törzskönyvezett kutyát vett volna 150 e Ft-ért, azzal a céllal, hogy majd kiállításra viszi, azt mondom, hogy bosszankodjon rajta, hogy nem áll a füle.

De egy keverék kutyánál ugyan ne legyen már baj, hogy nem pont úgy néz ki, mint a fajtatiszta társai.

Biztos, hogy így is nagyon szép, ráadásul még különleges is lehet a lógó fülével.

Ha ez némi biztatással szolgál, az én kutyámnak (szintén álló fülű fajta) egyik nap még lógott a füle, aztán két nap alatt felállt mindkét füle. Igaz, hogy még nem volt fél éves, de teljesen egyik napról a másikra történt.

2017. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos segítségeket!
2017. jan. 3. 00:28
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
Mert nem német juhászod van, maximum fajta jellegű keverék. De ezek szerint még csak nem is fajta jellegű a keveréked. Így jártál, ez van. Eleve ilyen háttérrel úgyse tudsz vele kiállításra járni szóval teljesen mindegy. És igen tudom ezért le leszek pontozva. Mert itt csak az jár annak aki igazat ír.
2017. jan. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Barátom,szó sem volt itt kiállításról!Nyilvánvaló dolog,hogy egy verseny képes kutya nem ezen a szinten kezdődik.Mind ezenfelül ez a kutya örökbefogadott,szóval ha én nem hozom el elpusztul,én azzal is elégedett vagyok hogy van nekem.Az általam feltett kérdés érdeklődő jellegű volt!
2017. jan. 3. 12:00
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

Én sem értem, milyen kiállításról lett itt hirtelen szó?? Azt hittem hogy a füle a téma. XD


Amúgy köszi a lepontozást ismételten, de ez csak egyes embereket minőnsíti. Ebből kifolyólag nem biztos hogy a 70-80 %os emberek válaszai megbízhatóak.

2017. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ha ezen válasszal rám gondoltál,akkor biztosíthatlak arról hogy én nem pontoztalak le.A számomra nem megfelelő kommenttekkel nem foglalkozom.
2017. jan. 3. 14:03
 17/18 A kérdező kommentje:

[link]


kép róla !

2017. jan. 3. 14:25
 18/18 anonim ***** válasza:
Van benne németjuhász. Ez a fül már nem fog állni. Egyébként szép kutya.
2017. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!