Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám csokit evett, mit tegyek?

Kutyám csokit evett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
250 g os belga csoki kb felét ehette meg.Lesz tőle baja?
2017. jan. 2. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mekkora a kutya?
2017. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1,5-2kg még kölyök 5 hónapos
2017. jan. 2. 23:14
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha reggelig nem fogja kihányni, esetleg széklet formájában távozik akkor vidd orvoshoz. Itass vele tejet, mert azt nem bírják annyira a kutyák gyomra így elősegíti a székletet esetleg a hányást.
2017. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Az előző vagyok.


Így hogy, hogy a kutya még csak 1.5-2kg az a 0.25kg csoki elég sok neki, ha látod rajta, hogy nincs jól azonnal vidd ügyeletre. Mindenképp tartsd rajta a szemed.

2017. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Legyen víz előtte , figyeljétek . Nagy gond nincs belőle kár hánytatni , létezik kutya csoki kissé más tartalommal .
2017. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

#5


Tévedsz. Minél magasabb a kakó tartalma egy csokinak annál veszélyesebb a kutyára, főleg 1/4 kg egy ilyen apró kutyára.


[link]

2017. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jesszusom rendben koszonom!
2017. jan. 2. 23:34
 8/12 Platypus ***** válasza:
72%

[link]


Ez itt egy ügyes program, ami megmutatja a mérgezés súlyosságát, ha beírod az adatokat. Sajna át kell számolni angolszász mértékegységekre, de megtettem neked és a súlyosság foka lement a skáláról :(

Remélem megússza a kutyád.

2017. jan. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
És akkor mi van ? Enyém rendszeresen evett sütit, fagyit, csokit, mégis nagyon sokáig élt. Ráadásul állatorvos szerint is egészséges volt. Miféle kutya lesz beteg a csokitól ? Én még ilyet nem láttam, pedig nem egyedül mi adtunk kutyának. Egy bulldog vagy egyéb túltenyésztett, beteges, kutyának alig nevezhető állat persze nem lepne meg.
2017. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Platypus ***** válasza:
81%
Csak a jó minőségű csokiban van annyi a veszélyes vegyületekből ami egy kutyának reálisan megárthat. Totál nem függ attól, melyik fajta mennyire van nyomorékra tenyésztve. Ez alapvető anyagcseresajátosság, ami egységes minden kutyában. Éppen csak egy átlagos méretű példány sosem fog annyi csokit enni, hogy ártson, egy pár kilós kölyöknek viszont néhány kocka is elég. Itt pedig többet evett meg, mint ami egy normál tábla mérete.
2017. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!