Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aszt szeretném meg kérdezni...

Aszt szeretném meg kérdezni hogy most fialt a kutyám és sok bolha van bene mitt kéne vele csinálnom mert már a kis kutyákba is átt ment a bolha ijenkor mi a teendö?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Insecticide 2000: nekünk ezt adta az orvos, pár napos kutyusoknak már nem árt, de a szájukba ne kerüljön, plusz a helyüket is be kell fújni, meg persze az anyát


egyébként talán bolhairtózni kellett volna a kutyát előbb, nem elletni

2014. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kösz a választ


de ezek szerint akor te se bolhaporoztad le mielöt eletél :)

2014. júl. 18. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Állatorvost kéne első körben megkérdezni.Aztán szaporítás helyett odafigyelni a kutyádra és normálisan gondoskodni róla.Érdekes,az enyémekben sosincs egyetlen bolha sem.
2014. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Miért kell még egy alom felesleges kutya áruld már el?


2 napja szedtünk össze 2 kölyköt az erdőből,ma 3 kölyök a kukoricatáblából...Egyik sem idősebb 3 hónaposnál.A menhelyeken dögivel vannak a kölykök.ÁRULD EL,MINEK KELL MÉG KÖLYÖK,AMIKOR INGYEN SEM KELL SENKINEK KUTYA.

Akinek még kéne,az így soha nem fogad be menhelyről,mert mindig van házi szaporulat.

Te baromira szeretheted ám a kutyákat.

2014. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KGabi0000 ***** válasza:
Arról nem ő tehet,hogy bolhás lett a kutya,az enyém is az lett,mégis szépen van tartva,de legalább próbálja kiírtani őket.Én naponta porozom be a kutyámat,de még így is vakarózik,habár bolhát nem találtam benne.Neostomosant tudom ajánlani,de azt nem tudom jó-e ilyen kicsi kutyusokra.Abban viszont igazuk van,hogy ivartalaníttatni kéne a kutyádat,mielőtt még több kiskutya lenne.A pedig helyesírásra legközelebb nem ártana egy kicsit ügyelni.
2014. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nem ellettem, bedobtak a kerítésünkön 4 pár napos kutyust, onnan tudom, felneveltem őket.
2014. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!