Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy labradornak 9 hónapos...

Egy labradornak 9 hónapos kora után lehet felnőtt tápot adni? (Brit Premium)

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm csak ezeket sosem ertettem. ☺ pl mo real nature-el etetunk az meg ugye akkora amekkora. Az egyik kutyam imadja hogy ilyen nagy es ropogtatja elvezettel. A kicsit csak lenyelte egyaltalan nem ragta.


A masik viszont eleg sokat nyammog a nagy tapszemeken.


De akkor ezek szerint sok kulonbseg lehet.

2017. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Nincs mit. :) Etesd nyugodtan, szuper táp, bajuk nem lesz tőle. Elsősorban a szemcse méret a különbség. Enyém pl csak apró szemű tápokat hajlandó megenni (5 kilós a kutya), ellenben a testvérem törpe pincsere lazán bedarálja a Medium tápot. Például ott a Brit Premium, a Small 27/16 (fehérje/zsír) a Medium 25/15, tehát nincs eget rengető különbség. :)
2017. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én német juhászomnak állatorvosi tanácsra 18 hónapos koráig adtam a Brit juniort. Házikosztot nem kap, hetente egyszer húst kevés rizzsel. Most télen a reggeli táphoz (kétszer kap enni naponta, reggel és este) kap egy darab libatepertőt.
2017. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapos koráig adtam neki junior tápot, amikor is már neki túl sok volt a fehérje és csonthártya gyulladást kapott és elkezdett sántítani, ekkor mondta a doki hogy váltsunk adult tápra.
2017. jan. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!