Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy ne fázzanak?

Mit csináljak, hogy ne fázzanak?

Figyelt kérdés

Kinti kutyák, 1 kistestű és 1 nagy.

Van egy ol ami szélvédett, tele van szalmával, és sok más helyre is be tudnak menni. Meleg kaját kapnak. Mit csináljak még, hogy jó legyen nekik?



2017. jan. 4. 18:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
6 év alatt láncon nem fagyott meg,akkor remélem nem most fog amikor el tud bújni. Privátban javasolták a meleg levest, azt adok neki holnap. Köszönöm.
2017. jan. 4. 19:15
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha a masiknak nagy a bundaja valoszinu hogy issze fognak bujni. Anyukameknak bernije es kinti-benti tacsija volt es volt hogy anyukam ki volt akadva mert a tacsi nem akarz bemenni hanem a bernivel aludt a kutyahazba. Egyszer sem fagyott meg.
2017. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
igen de ebben az esetben nincs kutyaház.. az én két beaglem is (amég 2 volt) összebújva aludt a kutyaházban (mondjuk az alapból hőszigetelt).
2017. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

''A kérdező kommentje:


Ez a hely olyan mint egy garázs, csak ajtó nélkül, kb 1,5m magasság és 2 méter széles, tehát nem tudok rá semmit tenni. Be tud menni a pincéhez, melléképületbe, de ott is csak par fokkal van melegebb mint kint sajnos.


# 9/13 Időpont ma 18:57''


Ha ennyire korlátozottak a lehetőségek és elfogadod egy kétbalkezes nő tanácsát, akkor ha a hely oldalfalai teljesen szélvédettek, az elejét elfüggönyözheted ezzel :

[link]


Hosszában, csíkokban a tetőhöz rögzíted, az aljára ráhagysz kb. 20 centit, amit lefogatsz téglával. A szelet nem engedi át, vízálló és teljesen zajmentes, ha fújja a szél, nem zörög, mint pl. a takarófólia, nem ijeszti el a kutyákat.

Nem írtad, hogy beton, vagy föld az aljzat, de még azt is befedheted vele, így alulról is véd a nedvességtől, sőt a felfázástól is, mert ez a puha habfólia olyan, mint a hungarocell.

Ha pedig tényleg annyira hideg lenne és meg tudod oldani, éjszakára teszel be a szalma közé pár forróvizes műanyag kannát, biztos akad a mamánál néhány. Korábban szörpöket, meg mit tudom miket lehetett kapni kis 1-3 literes műanyag kannákba. Azok nem mennek szét olyan könnyen, mint a műanyag palack.

2017. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ez tök jó ötlet. Annyival egészíteném ki, hogy csináld olyanra, hogy befedi az egészet, az egyik sarkánál pedig vágj egy akkora rést, hogy a nagy kutya kényelmesen be udjon menni, plusz az a csík könnyen eltávolítható legye, hogy ti is be tudjatok menni.
2017. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

A melegvizes palackot kipróbálom.

Sajnos nem tudom ilyennel bevonni. Mondtam, hogy ott a szalma. Ott tartják a szénát, lucernát az állatoknak. Tehát minden nap többször be kell oda menniük.

2017. jan. 5. 07:25
 17/21 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy a széllső elem legyen KÖNNYEN levehető.
2017. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Megmutattam mamának meg pápának,de azt mondták nem is lehet felszerelni oda, meg nem is kell. De a melegvízes palackot megcsinálhatom.
2017. jan. 5. 11:38
 19/21 anonim ***** válasza:
A melegvizes palack szerintem azért nem annyira jó ötlet, mert az kb fél óra alatt kihül és utána megfagy és az utána már inkább hűt...
2017. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Meleg levest már kaptak ma. Annak örültek.
2017. jan. 5. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!