Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorkikra télen mikor kell...

A yorkikra télen mikor kell feltétlenül ruhát adni, hogy ne fázzanak meg?

Figyelt kérdés
Mert most én még nem adtam rá, mert elég jó idő van. Bár nem vagyok benne biztos, hogy jól tettem.
2014. dec. 16. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fázik, szerintem nem kell. Anyukámnak tacsija van, csak akkor öltöztetjük, ha már fázik szegény, észre lehet venni rajtuk. :D
2014. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 15 fok alatt szoktam ruhát adni a 10 hónapos yorkimra. De volt olyan, hogy 20 fokban is remegett, akkor egy vékony kis pulcsit adtam rá. :)
2014. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Westiem van, a reggeli és esti sétákra felöltöztetjük, délután nem. Az ok egyszerű: reggel és este már hidegebb van, és a délutáni séták mindig rövidebbek.
2014. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Roppant egyszerű: ha lementek és pl. leül és didereg akkor fázós, tehát kabát kell neki minden lemenetelkor.


Ha nem fázós akkor 0 foktól lefelé és ha esetleg hosszú időre tartózkodtok kinn. Akkor minden rövidebb séta esetén is.


Az én kutyám - szintén yorkshire - szerencsére nem fázós és a szőre is jobb minőségű - értsd. erősebb és vastagabb még vígan ruha nélkül közlekedik majd ha fagy akkor kap kabátot:)

2014. dec. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. 5 fok alatt szoktam észrevenni, hogy remeg, szóval mostanában az esti sétáknál feladom rá a pulcsit vagy kabátot. Nappal még nem, mert a délutáni séta pl. hosszabb, és olyankor többet szaladgál, akkor nem hűl úgy át. De jövő héttől azt láttam hidegebb lesz napközben is.
2014. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!