Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinál ilyeneket a kutyám?

Miért csinál ilyeneket a kutyám?

Figyelt kérdés

Német dogról van szó, ez alap dolog nála, buta szokásuk, be engedi az embert, de kifele már nem.. :D Beáll az ajtó és nem enged ki. ( Gazdája vagyok és engem sem szokott de ritkán csinál velem ilyet ).

Kajára nagyon hallgat, hasát azt félti mindig. Akkor azt csinál amit én mondok neki, de amúgy meg nem, kelekótya.

1.éves a kutya.



2017. jan. 5. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elédáll lökd arréb bár tudom ez a nem éppen kis kutyáddal nem egyszerű. Próbáld meg eltolni, és közben ne beszélj hozzá, nézd levegőnek.
2017. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, itt kezdődik a baj, akkor ezt ő játéknak veszi, mert sajnos 2-3hetente látom 2napot, a többi napokon én dolgozom. Gondolom játszani akar, ki szoktam engedi akkor mindig játszom vele.
2017. jan. 5. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:

A kutyával a világon semmi baj nincs, pont úgy viselkedik, ahogy viselkednie kell akkor, ha senki sem neveli, senki sem foglalkozik vele kellően.

Te pedig nem vagy a gazdája, ha csak pár hetente látod. Akkor miért várod el, hogy hallgasson rád?

2017. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ki van vele? ki eteti, sétáltatja, neveli?
2017. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Családtagok etetik, nevelik. De amikor ki engedem akkor sosem megy el mellőlem..
2017. jan. 5. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!