Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor szokja meg, hogy nem...

Mikor szokja meg, hogy nem jöhet be többet a házba, meddig fog nyüsszögni?

Figyelt kérdés
Próbálok még többet foglalkozni velük, de a egyik folyton az ajtót kaparja és nyüsszög :/

2017. jan. 7. 11:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha eddig bent lehetett, miért a legnagyobb hidegben kellett kitenni? Még jó, higy nyüszög szegény. Legalábbis nekem ez jön le a kérdésből, hogy eddig bent volt. Milyen fajta, mekkora a kutya? De igazából lenyegtelen, ha eddig benti volt, akkor tavasszal, a jó idő kezdetével lehet elkezdeni a kiszoktatást.
2017. jan. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Allergia miatt kerültek a garázsba. Sajnos nem lehetett varni tavaszig.
2017. jan. 7. 11:57
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Állatkínzás...
2017. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokaig fog tartani mivel veletek szeretnenek lenni mint mindig. Legyel veluk sokat kint.
2017. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Igen, a tüsszögés meg az orrfolyás biztos sokkal rosszabb, mint -20 fokban megfagyni.

Önzőek vagytok, inkább ajándékozzátok el a kutyát, aki allergiás, az úgyis panaszkodni fog rájuk, akkor is, ha a házba nem mehetnek be.

Aki nem tud megfelelően gondoskodni a kutyáról, az ne tartson állatot...

2017. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
59%

Feltalálták ám az allergia gyógyszert is...

Képzeld, ha én találkozok apukámmal, mindig kijön a herpeszem. Ha látogatóba jön legközelebb, majd hagypm kint a -20 fokban megfagyni azt a csukott ablakon keresztül majd beszélhetünk..

2017. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

A 17 hónapos lányom anafilaxiás sokkot kap, és csak úgy engedik ki a gyereket a kórházból, hogy nem találkozik az állattal, akkor az állat bizony ki megy a +12/3 fokos garázsba. Így is kell gyógyszert szednie, de attól még nem találkozhat a kutyával és reménykedunk, hogy kinövi.

Esetleg valakinek van valami jó tanácsa (az elajándekozáson kívül,mert az nem opció)? Mint írtam többet vagyok velük. Más esetleg?

2017. jan. 7. 13:10
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Más semmi. Eddig bent lehetett, most száműzve van. Még jó, hogy sérelmezi. Maximum lecseszni tudod még, ha nagyon nem bír magával, hátha akkor befogja.
2017. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

alapszabály, hogy az eddig bent tartott kutyát (értsd: akinek nincs meg a téli bundája, ami elengedhetetlen ahhoz, hogy ne fagyjon halálra a nyomorult) nem rakunk ki a tél kellős közepén a -20 fokokba, legyen szó garázsról vagy kertről, akármiről

nem, ez egyszerűen állatkínzás

mintha téged löknének be egy jeges medencébe, és nem jöhetnél ki onnan

vagy ideiglenesen adjátok oda valakinek, akinél bent lehet tartani tavaszig, vagy ajándékozzátok el, mert ez így állatkínzás

2017. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Na azért ha ilyen helyzet van akkor meg tudom érteni.

Ahol van fázik? Ha jól értem a garázsban van, esetleg tehetnétek be hozzá olyan fűthető kutyapárnát meg persze egy jókis kutyaházat úgy szerintem ha alapból kb 10 fokos a garázs már nem fázna mégha rövid szőrű is. Igen sajnos lelkileg is nagyon megviseli a kutyákat a kirakás, a szomszád kutyája is napokig sírt mikor udvari kutyus lett, ezen sajnos át kel lesni előbb-utóbb, persze a sok szeretgetés és odafigyelés segít, esetleg szerezzetek neki valami játékot ami lefoglalja legalább egy időre.

Ha nagyon nem megy ahogy előttem valaki írta, kérjetek meg valakit hogy tavaszig fogadja be hogy ne ilyen hidegben kelljen kiszoktatni.

Remélem a lányod kinövi az allergiát, nemcsak a kutya érdekében de az élete során valszeg sok kutyával fog találkozni akaratlanul is.

2017. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!