Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Én vagyok degenerált, hogy...

Én vagyok degenerált, hogy szeretem a kutyám szagát? És úgy általában a kutya szagot.

Figyelt kérdés
Úgy értem, az ápolt és karbantartott lakásban élőkét, mert a kinti ázott kutyus büdi, bár úgy is cuki :)

2017. jan. 8. 06:04
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Én is imádom a kutyám szagát, szoktam puszilgatni. Imádom a tappancsának a szagát is. Ez van, amikor imádod a kutyádat!
2017. jan. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Igen, az vagy.
2017. jan. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Én a lovak illatát szeretem. Nekem még sose volt kutyám, de már szagoltam szép illatos kutyit... Mondjuk eszméletlen büdset is.

Mindenesetre ha szeretünk valakit azt valószínüleg illatosnak fogjuk találni.

2017. jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Nincs ebben semmi degeneráltság. Az ápolt kutyának is van egy jellegzetes kutya szaga, amit én nem büdösnek érzek, inkább melegséggel és szeretettel tölti el a szívemet.

Szerintem nincs is olyan, hogy büdös és nem büdös, a fő kérdés az, hogy mit jelent számodra egy szag, vagy egy illat és ez mindenkinél más.

Van olyan ember akit nem kedvelek, ezért az illatát sem bírom, pedig a legdrágább parfümöket használja.

Régebben tanultunk lovagolni a párommal, és akkor nagyon megszerettem a lószagot is. Igaz hogy már régóta nem űzzük a sportot, de azóta is másképp viszonyulok a lovak szagához, mint előtte. Ide vág az a tény, amiről már olvastam sokat, hogy az embereknél is az elsődleges érzékszerv a szaglás, ugyanis azon kívül, hogy szagról, illatról állapítjuk meg, hogy valaki vagy valami szimpatikus vagy nem, a szagok segítenek legjobban az emlékek felidézésében. Ha megérzem a lószagot, vagy épp a lótrágya szagot, rögtön a lovaglással kapcsolatos emlékek törnek elő.

Tehát nem törődöm azzal, hogy ki minek tart, mert én szeretem ezeket a szagokat.

2017. jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Én is degenerált vagyok, mert én is szeretem a kutyám szagát :D

Főleg a fejét, nyakát :)

2017. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem pont olyan mint a szerelem. Pozitiv erzesek csatolodonak az adott szaghoz, ezert szereted. Pl en a ferjemet is csak akkor erzem budosnek ha penetra szagavan nyaron verseny vagy kerti munka utan. Pedig gondolom nem mindig van rozsa illata. A kutyainkat is imadom szagolgatni. Bar a tappancsaik budosek, szoval ezt a szintet en meg nem ertem el 😂
2017. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hm hát én nem az hogy szeretem csak nekem nem büdi vagyis van amikor már az de akkor megfürdetem de ez kb 4-5 havonta. Én addig vígan elvagyok vele szerintem nem büdös. Nővérem fürdetés után 2 nappal már azt mondja hogy büdi. :D:D:D

Panelkutyus :) ágyba nem jöhet.

Viszont a kinti kutyák már nekem is büdik. Megsimogatom és a kezemen érzem nagyon durva, az én kutyámnál ilyet nem tapasztalok még 5 hónap után sem.

2017. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom, extra a kérdés és jelenleg nincs is kutyám, de gyerekkorunkban volt, és imádtam szagolgatni a füle mögött :) És szeretnék kutyát újra és nem zavarna a szaga, sőt.....
2017. jan. 8. 19:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. jan. 8. 20:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Sejtésem szerint nő vagy kérdező, és nekem megmozgatja a fantáziám ha egy nő ilyenekèrt van oda mondjuk. Én fiú vagyok és a poshadt kutyaszagot szeretem (nem a döglöttet hanem amin érezni hogy olyan kellemesen punnyadt)
2021. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!