Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy viseltetek a szuka...

Ti hogy viseltetek a szuka kutyatok ivartalanitasat?

Figyelt kérdés
Jobban izgulok mintha engem mutenenek :(
2017. jan. 9. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
belehalt szóval elég sz*rul
2017. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
hat a mienk sem volt zokkenomentes, ugyhogy rosszul. a mutet utan amikor fekelt meg nagyon kába volt, de mar friss sebbel rohangalni akart de ugy visitott hogy 3 panem hazzal arrebb is hallottak holott zarva volt minden. nem tert meg rendesen magahoz. vissza kellett nyugtatozni. nalunk mindenet kioperaltak.
2017. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Hát, nyilván aggódtam érte, de azért bíztam benne, hogy ez bár komoly, de eléggé rutin műtét és a kutya is fiatal, úgyhogy nem lesz baja. Vicces volt, mikor délután mentem érte, mondták, hogy baromi hamar felébredt és azóta szórakoztatja őket, meg se látszik rajta, na ez a fájdalomcsillapítók hatása volt, este már totál maga alatt volt szegény :) De aztán két nap múlva már megint jól volt, csak a gallér miatt szívott folyamatosan, de legalább megtanult tolatva manőverezni a lakásban :)
2017. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Ne izgulj :) Az én kutyámat is műtötték. Az első 3 nap nagyon rossz volt. Olyan bágyadt volt, hogy rossz volt nézni. Utána minden megváltozott. Ugyanolyan eleven lett mint azelőtt volt. Úgyhogy nyugi, az első napokban nagyon rosszul lesz de utána minden oké :) csak a vágás helye maradt meg. De az sem olyan durva.
2017. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Segítettem neki ahol tudtam, gondoztam lelkiismeretesen. Kis félsz volt bennem, de nem arra van szüksége hogy belőlem is az ideget érezze, hanem egy biztos pontra, aki támogatja. Ennyi. Nem paráztam túl, de megkapott mindent, amire szüksége van.
2017. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
miért lettem lepontozva, tehetek én róla hogy szegény nem élte túl??
2017. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
en is le lettem pontozva, es torjon le a keze, aki pirosat nyomott, mintha en meg arrol tehetnek, hogy visitott...
2017. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Ötös vagyok, kedves lepontozó, mivel érdemeltem ki a pirosat? Nem vettem feleségül a kutyámat, nem aludt az ágyamban, ahogyan az most divat?
2017. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Rommá aggódtam magam mindig, de semmi gond nem volt egyiküknél sem.
2017. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Én rosszabul, mint a kutya :)

Már az állatorvosnál elkezdtem sírni.

A kutya nyekergett egy kicsit, amikor magához tért és kicsit kába volt még egy darabig, aztán pont olyan volt, mint előtte. Én voltam a hibás, mert annyira kétségbe voltam esve, hogy megijesztettem a kutyát is.

A műtét utáni nap már úgy kellett visszafognom, hogy ne rohangáljon.

A második kutyánál már rutinosabb voltam, próbáltam nem sajnálni a kutyát, hanem természetesen viselkedtem. Ő csak kicsit kába volt, de nem sírt. Játszottunk és nem csináltunk ügyet a műtétből.

Tényleg az a lényeg, hogy ne érezze a kutya, hogy ki vagy borulva és eleinte ne hagyd sokat szaladgálni, főleg lépcsőzni.

2017. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!