Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy viseltetek a szuka...

Ti hogy viseltetek a szuka kutyatok ivartalanitasat?

Figyelt kérdés
Jobban izgulok mintha engem mutenenek :(
2017. jan. 9. 14:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiu kutyamat.mutik holnap en is sik ideg vagyok. Tudom az nem olyan komoly mint a szuka de alacsony a vorosversejt nagyon. De lefalabb gazosan altatjak majd uh. Remelem nem lesz baj legalabb azzal. Abbol eleg hamar magukhoz ternek. Szoritok nektek is!!! Nagyo ideges vagyok...
2017. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
kertelés nélkül: először jól, majd mikor kezdett magához térni, hatalmas fájdalmai voltak. pár napig nem volt hajlandó normálisan enni(pedig iszonyú sebességgel szokott mindent felzabálni). emiatt iszonyú bűntudatom volt és utáltam magam amiért ezt tettem vele :'(
2017. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolso ne legyen buntudatod. Karacsonykor mentunk dokihoz es volt egy kutyus mehgyulladassal..de mar tobb hete cipeltek a dokihoz hogy annyira feltuningoljak hogy muteni tudjak. Az biztos sokkal rosszabb volt mint az ivartalanitas utani par napos fajdalom.
2017. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!!


11-es, remelem minden rendben volt! Hogy van a kutyi?? :)

2017. jan. 11. 09:02
 15/20 A kérdező kommentje:
Mi pénteken fogunk menni, es en is nagyon izgulok :( féltem nagyon...
2017. jan. 11. 09:03
 16/20 anonim ***** válasza:
Koszonom 😊 szuperul van. Mondjuk o fiu. Es nem is vagtak le a golyojat mint regen volt szokas csak felvagtak a zacsit es kiszedtek. Kb 1 centis seb van lehet hogy 2. Semmi fajdalmat nem mutat. A legnagyobb gondunk hogy a tesoja lassan leeszi rola a parabolat 😁 drukkolok nektek is. Nem lesz baj!!!
2017. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Ennek orulok, hogy nalatok nincs problema!!!

En mar nagyon felek, szerintem aludni sem fogok tudni..

Buntudatom is van, annyira sajnalom :(

2017. jan. 12. 22:20
 18/20 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult? Minden rendben?
2017. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Eddig igen ugytunik minden rendben!!

Delelott volt a mutet, eddig fekudt most meg már csak uldogel kb mozdulatlanul, nem akar elfekudni. Fura igy látni...

Az elobb ki akart menni, kivittem picit setalni 2-3 percre.

Most megint csak ul..

Biztos a galler zavarja nagyon.

2017. jan. 13. 20:27
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Majd biztos jobb lesz par nap mulva. Szukaknak nehezebb. Jobbulast nektek!
2017. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!