Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának jó a szalma?

Kutyának jó a szalma?

Figyelt kérdés

Sokhelyen olvasom,hogy jó, jobb,mint a mindenféle rongyok..

Nem lesz attól bolhás vagy valami más baja?


Mindig rongyokat tettem be, pár napja egy vastag télikabátot. El volt vele. Rwggel látom mekkora disznóól van a kutya háza körül..akkor még nem láttam,hogy szalma, most mentem etetni és látom össze vissza kint..a házában van még úgy,ahogy sok..de nem olyan vastag régetegben,valamennyitkitúrt,kihordta.

Kiváncsi vagyok meddig lesz így, testvérem párja berakta aztán majd én takarítsam a szalmát,után pótlásmeg kitudja,hogy lesz e..


Nem fázós kutya.. volt,hogy a hóba lefeküdt vagy el volt kint a hidegbe vagy bármi,de most még sem minusz 1-2 fok van. Bár most sem látszik,hogy fázna..csakaz nem tetszik,hogykitúrja aztán fekszik a ház alján..


2017. jan. 9. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szalma az alap. A rongyok és hasonlók semmit nem használnak. Vedd jó helyről mert akkor nem lesz benne bolha. A Szüleim falun laknak ők a szomszédtól kérnek mert neki nagyon jó a szalmája.
2017. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lazára töltött szalmás zsák jobb megoldás lenne szerintem.Talán nem túrná szét.(jövő télre megfontolandó)
2017. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szalmától nem lesz bolhás, a bolha nem a szalmában él.

Azért kell szalma, és nem rongyok, mert nem vizesedik annyira.

2017. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A rongy bevizesedik, megfagy, és nagyon nem jó a kutyának, többet árthatsz vele mint használsz.


A szalma a legjobb

2017. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menhelyeken is - már ahol - szalmát tesznek a kuyusok óljába.
2017. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!