Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Imádott belga juhász malinoiso...

Claysiss04 kérdése:

Imádott belga juhász malinoisomnak szeretnék új kutyaházat vásárolni (csináltatni). Milyen méretűre van szüksége egy 25 kg-os, német juhász méretű kutyának?

Figyelt kérdés
2017. jan. 9. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Kb egy 80x60cm alapterületű elég neki! Legyen szigetelt ház. Jó ha nyitható teteje van (jobb takarítani!
2017. jan. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én tőle rendeltem a kutyámnak. Olcsóbb mint máshol, minőségi munka, hamar elkészült!

2017. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

90x100 cm-est ajánlottak, de azt én is túl nagy méretűnek éreztem. Ami most van, az meg sajnos túl szűk a számára és nem használja. (Így most a mínuszokban, meleg helyen éjszakázik a kutya.) Mindenképpen szigetelt, hőfüggönnyel ellátott házikóra gondoltam.

2017. jan. 9. 11:50
 4/6 anonim ***** válasza:
A mi németjuhászunknak 60X80-as háza van most oyan 25 kiló (még valamennyit nőni fog, mert még 8 hónapos). Ha olyanjuk van a másik kutyánk (beagle) is bebújuk mellé és igaz kicsit szűkösen, de elférnék.
2017. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Örülök az újabb válasznak, mert van egy másik kutyám is, aki egy kistestű spitz. (5 kg-os és benti kutyaként tartom őt.)

Néha összebújnak, az ajtó előtt fekve is, így nem bánnám, ha mindketten beférnének, ha mégis kedvük tartja.

De valamiképp mégsem lenne túlzottan nagy a hely a malinak, hogy szeressen benne.

2017. jan. 9. 15:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem malinois, de a 27 kilós labradoromnak is 60x80-as belül a háza és prímán elvan benne.
2017. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!