Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit sport vagy josera high...

Brit sport vagy josera high energy?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Brit párti vagyok, úgyhogy Brit Premium Sport.
2017. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg Josera párti vagyok.

Pont ez a fajta Josera fogy el nálunk amit te is írtál, ettől végre a gebe növendékvizslánknak már nem látszik ki a csípőcsontja.

A Brit tápról nagyon rossz a véleményem, mindkét kutyám fogyott tőle, pedig az ajánlott mennyiség majdnem dupláját kapták, több helyen is ugyanezt olvastam, hogy sokkal többet kell adni belőle, mint az ajánlott mennyiség, tehát egyáltalán nem gazdaságos.

A Josera pedig gluténmentes, ez plusz pont.

2017. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy egy kilót elsőre és teszteld melyik jobb a kutyának. Azaz melyiket eszi jobban, széklete milyen stb stb. Amelyik jobban beválik vedd azt. Ha mindkettő akkor ahogy gondolod. Mindegyik jó!
2017. jan. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na epp mikor atbillennèk a brit felè valaki megingat😂😂😂 az a baj sok kozepes testu kutyam van.20eve nyerssel etetek..nem vehetek 2kg probanak😂😂
2017. jan. 12. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Ha ez segít, én a Britből kipróbáltam a Light, Adult Medium és Small változatot és mindegyik bevált, egyikkel se volt gondom. Szóval a Sportról pont nem tudok nyilatkozni. :(
2017. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!