Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2honapos francia bulldog....

2honapos francia bulldog. Melyik tápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Brit-hasmenese volt

Royal-hanyott

Szerintetek a Josera emotion kids megfelelo lenne? Ti mivel etetitek a kutyusotokat?



2016. dec. 19. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a hirtelen tápváltásokat nem bírja? Fokozatosan váltottál egyikről a másikra? Nem allergiás semmire? Doki mit mondott?
2016. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónapos akkor most hozhattad el. Előtte mit kapott a tenyésztőnél? Próbáld ugyanazt adni neki. Kérdezd meg, hogy nála mit kapott.
2016. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy próbáld meg azzal etetni amivel a tenyésztő etette, mert azért etette azzal meg az a legmegfelelőbb nekik:)
2016. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy elöttem is írták, próbálj meg abból adni amit a tenyésztő adott neki.

Royal Canint pedig sose adj a kutyának. A táp maga gyenge minőségű és tele van ízfokozóval, stb.

2016. dec. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is azt kellett volna adnod, amit a tenyésztőnél kapott, és fokozatos, kb. 2 hét alatt váltani másik tápra. Maga a hirtelen tápváltás is okozhat hasmenést.

Szerintem térj vissza arra, amit eddig kapott a tenyésztőnél, és ha váltani akarsz, akkor lassan, 2-3 hét alatt.

2016. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tenyésztőtől nem kaptál tápot néhány napra, hogy azzal etesd a kiskutyát? Nem nagyon kellene egyből tápot váltani, amint új helyre kerül egy kölyök.

Ha nem kaptál, akkor kérdezz rá, hogy eddig mit evett és lehetőleg azt add neki. Ráérsz majd átszoktatni az általad választott tápra.

Azért érdemes megmutatni az orvosnak, gondolom az oltások miatt most úgyis gyakran kell mennetek.

2016. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Cavalier King Charles Spánielem van, most lesz 4 hónapos és Josera Minis Best-el etetem, mondjuk ő a tenyésztőnél is ezt kapta és kaptam vele kb. 3 hétre elég tápot, mikor elhoztam :) De neki eddig bevált, sose volt hasmenése, hányás sem volt és a szőre is gyönyörű, minimálisan hullik, nem csomósodik.1 éves kora után is Joserát tervezek neki adni, csak akkor már a felnőtt tápot.
2017. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!