Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válasszak?

Milyen kutyát válasszak?

Figyelt kérdés

Magán állatorvosi rendelőt tartok fenn (az emberek rám csörögnek én meg kimegyek az állathoz vagy ők jönnek hozzám). A házam kertes, amikor épp ráérek szeretek futni (nem keveset). Otthon van szinte minden családtagból (látogatással együtt) és a kutyát elvinnénk a rokonokhoz. Házi állatok: macska, nyuszi, sikló + a több napos kezelésre szoruló betegek. Van elég pénzem (minúsz fizetéssel járnak az állatorvosi ellátások). Azt szeretném, ha szórakoztatná a pácienseket (ha kihívnak elvinnénk a kutyát is). Összevetve: a kutyának barátságosnak kellene lennie az felnőttekkel/gyerekekkel/háziállatokkal/idegen kedvencekkel és emberekkel. Viccesnek kellene lennie és ha velem futne sem lennék egyedül.


Persze ismerem én a kutyákat, de kéne egy kis segítség. Írnátok pár olyan kutyát, ami jó lenne nekem? Köszönöm!


31/N



2017. jan. 11. 14:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vizslák, golden és labrador retriever, berni pásztor, cavalier king charles spániel.
2017. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam. Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy szerintem inkább menj menhelyre és válassz ki egy nyugisabb, barátkozósabb, kiegyensúlyozott keveréket.

És az, hogy barátságos-e emberekkel, más állatokkal, gyerekekkel, stb. az nagyrészt a megfelelő neveléstől, és szocializációtól függ.

2017. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!