Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mostanában miért morgolódik...

Mostanában miért morgolódik sokat a kutyám?

Figyelt kérdés
Pl mikor a fekhelyében pihen és oda megyek megsimogatni, akkor úgy viselkedik, mint egy zsémbes öregember... nem fenyegetően, támadólag morog, hanem inkább méltatlankodik, de nem értem miért. Ha megölelem ugyan ezt csinálja, elég morcos, máskor meg játszani hív. Amúgy behívható, első szóra végzi a parancsokat, csinálja a trükköket, ha leszidom megadja magát stb. Szóval nem igazán értem, hogy mi ez az új hóbort nála. Alapból elég féltékeny típus. Mit javasoltok? Szidjam meg, ha morgolódik, vagy egyszerűen hagyjam békén? Vagy csak azért is csináljam tovább, ami nem tetszik neki, majd megszokja? Előre is köszönöm a segítséget! (Amúgy 7 éves)

2017. jan. 11. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy öregszik, egyre jobban morgolódik. Legalábbis én már a második öregedő kutyánknál tapasztalom ezt.
2017. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyem is ilyen. Szemelyisegjegy - a kutyaknak is van lelke, karaktere. Sot, hangulata is :-)
2017. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szidjam meg, ha morgolódik, vagy egyszerűen hagyjam békén? "


Szerintem hagyd békén :D Az én cicám ugyan ilyen, pedig egyébként egy tündéri cicusról van szó :)) Csak nem szereti, ha simogatják, felveszik. Csak amikor ő is akarja és hagyja :)

Hagyd rá szerintem :) Ő ettől is egy egyéniség :)

2017. jan. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos,ahogy öregszenek a kutyák,náluk is elkezdenek kialakulni rigolyák.

Szerintem a legjobb,ha elkerülöd ezeket a helyzeteket,sok "öreg" kutya nem szereti,ha pihenés közben zavarják vagy ha megölelik.

Egyébként mentségére legyen szólva,hogy én is ilyen vagyok:D

Bárkit képes lennék agyonütni,amikor pihenés közben zavar:D

2017. jan. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából azon lepődtem meg, hogy ez nála ilyen hirtelen jött elő, pár héttel ezelőtt még nem volt ilyen. Aztán csak néztem, hogy most meg miért morog. Utána 2 perccel meg bele ült az ölembe. :D
2017. jan. 12. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!