Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz baja yorki kiskutyámnak?

Nem lesz baja yorki kiskutyámnak?

Figyelt kérdés
Most hoztuk el 8 hetes kiskutyámat a tenyésztőtöl,eléggé fáradt és kedvetlennek tűnt. Adtam neki pár szem tápot,majd aludt.Az éjjel arra lettem figyelmes,hogy kakilt a kutya,de széklet csak annyi volt,amit én adtam neki,a többi tartalom pedig egy nagydarab,piros, szakadt lufidarab volt széklet formájában... azóta a kutyus írtóra jokedvű és fürge. imád enni,de aggódom,hogy lehet e még utólag valami baja a lufitól,vagy nem.
2010. máj. 5. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
az akkor ki is jött. Ha most jókedvű eszik és semmi baja sincs akkor szerintem minden rendben. Mindenesetre amikor mentek dokihoz oltásra említsd meg neki.
2010. máj. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen,pontosan a kutya rosszkedve már kijött.Mondhatjuk így is.

Mikor mész az orvoshoz MINDENKÉPPEN említsd meg.

Ha a kutyánál nem lép fel egyéb panasz,

hasmenés,hányás,száradt orr,nehéz széklet (stb.)

akkor valószinüleg jól van,de az ilyet megkell mutatni az

orvosnak.


Milyen tenyésztötől hozztad el??:O

2010. máj. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát igazából ért a yorkikhoz,csak volt két kisgyerek,akik állandóan nyüstölték szegényt. és hát ahol van gyerekszoba,ott van kacat..gondolom ott ehette meg a lufit,mert napközben egyedül voltak otthon. nálunk tuti nem.. évek óta nem volt lufi a házban.. azért majd meg említtem a tenyésztőnek is.
2010. máj. 5. 08:10
 4/5 anonim ***** válasza:

értem.

Valószinűleg azt akkor már teljesen megemésztette és nem lesz baj.Az lenne baj,ha nem tudta volna megemészteni.

Azért elég felelőség teljes tenyésztő lehet.

2010. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igazából teljesen egybe ,és épp állapotban jött ki a lufi. teháát nem emésztette meg..az a csoda,hogy nem kapott elzáródást,hanem ki tudta kakilni.. mert azért ő elég érzékeny fajta.
2010. máj. 5. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!