Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdagoknak milyen nagyobb...

Gazdagoknak milyen nagyobb testű kutyája van?

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan mint más embereknek: Bármilyen.
2017. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Mi szamit gazdagnak?


Akiket ismerek es szerintem mar eleg modosak:


Talat egy csontsovany komondort, golden terrier(bar az nem nagy viszont nem sok van az orszagban),

menhelyi kutyus

Spánel bar az se nagy.


Na szoval olyan mint barkinek.

2017. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gazdag szerintem akinek van kb. 300-400 millió vagyona ház nélkül. Én úgy tapasztaltam, hogy a rottweiler meg a németjuhász a menő náluk.
2017. jan. 13. 20:00
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Jah bocsanat. Border terriert akartam irni 😊


En nem tudom kinek van ennyi vagyona uh ilem forman nem tudok valaszolni 🙁

2017. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amikor sétáltatom a saját kutyámat a II. kerületben csak pislogok, hogy milyen házak vannak. Általában mindig németjuhász, vagy rottweiler van. Nem tudom, hogy ezek olyan drágák vagy mi ez a nagy hype.
2017. jan. 13. 20:12
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Rottweiler, Dobermann, németjuhász, tibeti masztiff házörzőnek (utóbbi asszem kínában vagy hol jelenti hogy te atom burzsuj vagy), díszkutyának agár, uszkár, ezek a giccses fajták.
2017. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Golden retriever,labrador van a környéken sok háznál,de ez is emberfüggő.Kinek mi tetszik.
2017. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Német juci,dobi,roti,labi, goldi. Ezek általánosan is nagyon elterjedt fajták, nem nagyon jelzik hogy nagy anyagi vagyon lenne a környéken. A nagymamáméknak is alig van 180 ezer a nyugdíjuk együtt, még is egy 10 éves német juhászuk van.


Én akit ismerek a felsőbb rétegből, két részre osztható:

10-nek van keverék kutyája menhelyről,11-nek pedig ritka fajtája. Norfolk terrier,fiin lapphund (remélem jól írtam),barna foltos dalmata,eurázsiai,hovawart és izlandi juhász. :)


Embere válogatja, pl. én nem szeretem a nyomott arcú kutyákat, pedig a mopsz is egy vagyon, szóval azt is oda írhatnánk. Én is tartózkodom a divat kutyáktól és a gyakori kutyáktól. Nekem is pl. újfundlandim van, még is átlagosan élek :)

2017. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Kifelejtettem:

Szamojéd,saarloosi farkaskutya,mudi.


Bár a kommenteimben leírt kutyák nagy része nem nagy testű, és van amelyik nem fejezi ki azt hogy "ÉN vagyok a gazdag pi..a dzsigoló!" De mondjuk egy norfolk terrier vagy egy saarloosi farkaskutya sem semmi

2017. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

sokan hiába gazdagok, menhelyi kutyájuk van. főleg hírességeknek, ahol ez jó image-t teremt, h milyen önzetlenek...

amúgy meg ami jön és épp megtetszik nekik. lehet h divatfajtákat vesznek, de még akkor is híresebb külföldi tenyészetekből. ezek a kutyák is tudnak ám iszonyú sokba kerülni.

2017. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!