Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor jó a Dog chow?

Most akkor jó a Dog chow?

Figyelt kérdés
Mindenhol mást mondanak. Valahol nagyon sz*r, másoknak meg teljesen bejön. Dog Chow Active megfele vajon ha fel akarom hozni a kissé sovány kutyám de most nincs lehetőségem megvenni az Acanat, Orijent amit szokott enni?
2010. máj. 5. 15:24
1 2
 1/13 Akiteki ***** válasza:
84%
Én is szoktam venni, ha épp elfogy és nem tudok menni Eukanubáért. Szerintem nincs vele semmi baj. Az összetétele alapján nem egy rossz táp.
2010. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
szerintem jó táp, főleg az active, nekem azt imádja a kutyám, most adultat vettem, és nem nagyon szereti...most az ACC spanyol tápot néztem ki neki, abból is az energyset:)
2010. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kezdek megnyugodni ^^ Akkor ez most milyen táp hivatalosan, közepes minőség?
2010. máj. 5. 15:51
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, középminőség. Nekem van egy ismerősöm, aki elég komolyan kutyázik, ő ajánlotta nekem, mert ezeket a prémium (eukanuba, acaba, royal cannin stb) tápokat nem tudom megfizetni, ezért ezt kapja. :) Nekem bejött. :)
2010. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Dog Chow sztem eléggé jó táp , nincs benne szinezék és a kutya számára hasznos tápanyagokból készül , és nem drága :)
2010. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem szimpatikus. Kipróbáltuk, mindkét kutyámnak ment tőle a hasa. Sok benne a gabona, tartalmaz tartósítót és színezéket is. Akkor már inkább Happy Dog natur croq, hasonló árfekvés, de nincs benne tartósító, színezék (bár gabona ebben is sok van). Nekem sem telik Acanára, így az egyik kutyám a natur croq-ot kapja, a másik pedig a sima Happy Dog-ot, nekem ez sokkal szimpatikusabb mint a Dog Chow és árban is jó.
2010. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Abban is van magas energiaigényű kutyáknak való? És mi a különbség a natur croq meg a sima között?
2010. máj. 5. 17:11
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a simában alig van gabona, gyógynevények, alga meg ilyenek vannak benne. A natur croq-ból a túrós való aktív kutyáknak, a simából is van olyan fajta, ami nagy energiaigényhez kell, az valamivel drágább. Szerintem a Dog Chow csak fél fokkal jobb, mint egy Pedigree, inkább akkor a Happy Dog Natue Croq mellett teszem le a voksom.

De amúgy vegyél kis kiszereléseket, próbáld ki őket és amelyik beválik, azt etesd. :)

2010. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ezek közül melyik a jobb?

2010. máj. 5. 17:40
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
az utóbbi.:) már az árban is látod az eltérést.
2010. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!