Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám minden étkezés...

A kiskutyám minden étkezés után csuklik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem habzsol, lassan kimérten eszik, és mégis kaja után pár percig csuklik, ami őt nagyon zavarja. Lehet tudni, hogy ez mitől van? Egyelőre még pici, napi 5x-i étkezése van.

2017. jan. 16. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakori kiskutyáknál, majd kinövi.
2017. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez megnyugtató!!
2017. jan. 16. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetes kiskutyáknál,kifogja nőni. Én is pánikoltam mikor egy nap legalább 10szer csuklott szegény.Már most 4hónapos korára hagyja elfelé.
2017. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök, ha kinövi, ez tényleg megnyugtat! A következő oltás ideje jövő hét, és gondoltam felvetem az állatorvosnak, de féltem, hogy azt gondolja túlreagálok mindent, és a féltésből pánik lesz, mert amikor vittem oltatni, az első oltására, rázúdítottam ezer kérdést, és mondta, nincs gond, a kutyus mindenben korának megfelelően növekszik, fejlődik és viselkedik. Szóval nem akarom túlreagálni, csak szeretném, ha kutyusom mindig jól lenne :)

Köszönöm a válaszod, akkor úgy tűnik nem csak én pánikoltam ezen :)

2017. jan. 16. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Idővel kinövik,akkor nem normális ha még fél évesen, vagy még idősebben is csuklik.
2017. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem! Nagyon köszönöm! Most még babakutyus, de én még ilyet nem tapasztaltam, azért aggasztott a dolog, hogy nehogy valami emésztési zavar legyen. Igyekszem mindent a javaslatok alapján tálalni neki, ( mit, mennyit, mikor egyen) és figyelem is, hogy nem habzsol, szépen eszik, jól növekszik. Ettől a csuklástól megijedtem kicsit, mert látom hogy a kutyust idegesíti, és ahogy felzaklatja magát, mégjobban csuklik. :/

Nagyon köszönöm a válaszokat, és az időt, amit rám szántok!

2017. jan. 16. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Az sem jó ha mindentől ennyire pánikolsz,mert nehogy épp emiatt kövess el rossz dolgot. Betartod a napi kajáját,oltod féreghajtózod,játszol vele szereted nem lesz vele gond soha :) egy idő után ha megismered jobban meg akár egy összenézésből tudni fogod hogy nem stimmel valami.
2017. jan. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak gyorsan eszi a kutyakaját ezert csuklik ne aggodj pár honap es kinövi! ;)
2017. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!