Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy még mindig...

Miért van az, hogy még mindig ennyire hiányzik?

Figyelt kérdés

Februárban lesz 1 éve, hogy meghalt a kutyám. Még mindig nagyon hiányzik, ha meglátom a képek közt sokszor rámjön a sírás. 14 évig volt velem.

Még nem érzem úgy, hogy készen állnék egy másik kedvencre.



2017. jan. 16. 20:42
 1/3 anonim válasza:
95%
Nyilván nagyon közel állt hozzád.Próbálj a jó emlékekre gondolni.És hát 14 év az elég jó.Ha valóban úgy érzed hogy nem állsz készen egy új haziallatra akkor ne is vegyél csak ha majd úgy érzed.
2017. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Nekem 6 év után is nagyon hiányzik a kutyám. 15 éves koromban kaptam, 32 éves koromig volt velem. Mindenhova magammal vittem, akárhova költöztem, ha nyaralni mentem akkor is. Munkahelyemre is bevihettem.. Nagyon nagy űrt hagyott maga után. Sajnos el kell fogadni, ez az élet rendje. Nekem sincs azóta kutyám, ő volt az első és az utolsó. Ideiglenesben vannak nálam kutyák, de csak ameddig nem gazdisodnak.
2017. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz dolog, de próbálj meg arra gondolni hogy melletted boldog hosszú életet élt.
2017. jan. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!