Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem értem a kutyámat, mit...

Nem értem a kutyámat, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Raktam fel a házára hőszigetelő függönyt,1-2 hétig el is volt nem zavarta de aztán letépte.Nem foglalkoztam vele de bejöttek a még hidegebb idők és vissza raktam,megint letépte.

Pedig biztos hogy fázik mert hideg a füle és reszket ha hideg van.A háza szigetelt teljesen és lábakon áll,és rongy helyett száraz szalma van neki bőven amit nagyon szeret mert mindig jól bele vackolja magát.De látom hogy ez nem elég kéne a függöny is,mit lehet tenni?


2017. jan. 20. 06:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem tetszik neki a függöny. Vidd be a házba míg ilyen hideg van.
2017. jan. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz megtanulni a kutyanyelvet.
2017. jan. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezekben a nagy hidegekben, vidd be a lalkásba, ha reszket nyílván fázik ott, hiába szigetelt stb. Neki ez nem elég.
2017. jan. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
A kutya nem érti az összefüggést, hogy azért van ott a függöny, hogy kevésbé menjen be a hideg. Őt zavarja a kilátásban vagy valamiben, ezért letépi.
2017. jan. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én németjuhászom kb 10 perc után letépte, de az a baj, hogy nem csak az övét, hanem a másik kutyáét is... Amikor -15/-20 fokok voltak akkor bent aludt mind a 2. Miifelénk mérséklódött az idő, nem nagyon megy -10 alá. Mondjuk a németjuhászról azt tudni kell, hogy -5 fokig nem megy be a házába.
2017. jan. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én németjuhászom háta ilyenkor rendesen le szokott fehéredni. Szerintem még élvezi is a hideget. :)


Ha értenénk a nyelvüket, akkor biztos azt mondaná, hogy zavarja a kilátásban. Meg van szokva neki, hogy szemmel tudja tartani a portáját. Ha nem kell neki függöny akkor ne erőltesd.

2017. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h nem nagyon tudom hova rakni,kazánház ilyesmi nincsen.Bent sem tudnám hova rakni meg nem is nagyon maradna meg mert kinti kutya.A függöny meg teljesen jó volt,mert ha bedugtad a kezed érezted hogy meleg van.És ki látott rajta mert víztisztát rendeltem,ráadásúl -40fokig fagyáló úgyhogy teljesen jól szigetelt.De akkor még filózok rajta mit lehetne tenni.
2017. jan. 20. 09:09
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Honnan tudod, hogy nem maradna meg bent! Ha remeg, akkor fázik!!! Ne kínozd! Vidd be az előszobába minimum!
2017. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem okoskodni akarok, meg nem is tudom milyen az elrendezés nálatok, de annyiban lehet ilyenkor segíteni a helyzeten, hogy a házát szélvédett helyre kell tenni és úgy fordítani, hogy a nyílás a jellemző széliránnyal ellentétes irányba legyen. Ha már el tud bújni a huzat elől félsiker.

Írod, hogy lábakon áll a ház. Az körbe van deszkázva. A leggyengébb pontjuk a hasuk. Amikor összegömbölyödik, akkor a lehelletével a hasát próbálja melegen tartani. Ha alulról is kap huzatot, azt biztos nem értékeli.

2017. jan. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen fajta?
2017. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!