Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutyám ma megy ivartalanít...

Kan kutyám ma megy ivartalanításra. Biztos, hogy nem lesz kevesebb az élete hormonok nélkül?

Figyelt kérdés
Nekem ez annyira csonkítás kategória.
2017. jan. 20. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem azért mászik rád, mert ivaros, és meg akar dugni. Hanem mert nincs róla lenevelve. Ez a dominancia jele. Amíg ivaros volt a pitem, velem addig sem csinálta, ivartalanítás után bizony ugyanúgy ráugrik a szukára, amelyik bevan engedve a kertbe... És nem azért, mert kiskutyákat akar csinálni.


Az agresszió meg szintén nevelés, szokás kérdése, nem a hormonok.

Hiába ivartalan évek óta a pitem, a szukának is neki akar menni, ha a fiunk is velünk van. Előtte (ivarosan) csak a kanokkal volt baja, ha velem volt. Szóval ez nem a golyók miatt van.


A sebe össze lett varva? Vagy a bőre nem, csak belső varratai annak?


Ne várj csodát az ivartalanítástól. A viselkedése 90%-ban nevelés kérdése, és csak max 10% a hormonok...

Ugyanaz a kutya maradt, nem változik meg csettintésre, csak mert ivartalan lett.

2017. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én is tudom hogy nevelés kérdése, írtam is hogy jön oktató hozzánk, mert nem hiszem hogy én sz@rtam a spanyol viaszt.

A sebe össze van varrva. Doki azt mondta sok volt a bőr ér, amit nem lehet elkötni és azért vérezhet. Mára elvileg elmúlt a vérzés. össze van varrva mint valami zsák. :(

Amúgy a tájékoztatás hiánya miatt kértem, hogy az üres zacsikat is szedjék le, minek oda alapon és utána mondták, hogy így sokkal nagyobb sebet csináltak neki. De ezt előtte nem mondta én meg honnan tudtam volna. :(

2017. jan. 21. 13:38
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, mert anno az enyémnek nem varrták össze a bőrt a zacsin. Ott távozott a felesleges vér és egyebek. Gallérja sem volt. Kb 1 napog volt k.o., aztán még 2-3 nap kicsit nyomottabb, és olyan 4 nap után újra a régi volt.

Ja, és így 4 év utan teljesen eltűnt a bőr. Nem lifeg üres zacsi, olyan, mintha soha nem is lett volna neki.

2017. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!