Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg lett a kutyám, valami...

Beteg lett a kutyám, valami vírusos betegség. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt hányt a kutyám,rosszkedvű volt és remegett is néha. Elvittük orvoshoz kapott 2 injekciót,azt mondta valami vírust elkapott és szerinte jobban lesz,de reggel kiderül.Délután még 2-3szor hányt de azóta nem. De továbbra is levert,csak alszik,nem eszik csak néha iszik. Normális ez még ma vagy vigyük vissza orvoshoz? (9 hónapos máltai selyemkutya)

2017. jan. 23. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy kell neki egy kis idő ameddig összeszedi az erejét. Ha iszik az jó, a hányással sok folyadék elhagyja a szervezetet. Az evéssel még várhatsz, gondolj bele, hányás után neked sem az első dolgod kifosztani a hűtőt :) Nem akarok fotelállatorvost játszani, ez csak egy vélemény. Szerintem ha nem lesz rosszabb a helyzet, megvárhatod a holnapot a dokival.
2017. jan. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Vigyétek vissza. Javasoltam volna hogy a hányását vigyétek el de ahogy olvastam ez már nem téma. Ha meleg lenne én a babesiát mondanám de nem az mert akkor már nem élne szerintem. A lényeg lássa orvos akár több is.
2017. jan. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe vissza vinném, a biztonság kedvéért, veszíteni nem veszítesz vele, ha meg még sincs komoly baj legalább megnyugszol.
2017. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!