Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jhajj. Sose volt még ilyen...

Jhajj. Sose volt még ilyen beteg a kutyám, valakinél volt hasonló gond? Mikor lett újra a régi?

Figyelt kérdés

Ma hazértem az egész lakás szó szerint, a hálótól az előszobán át a nappaliig minden hányás és hasmenés volt. Bosszankodtam eleget persze,de már volt hasonló ilyen gondoltam biztos valami vírus de most kiürült aztán jobban lesz. Hát levittem még 5x ment a hasa,egész nap hány, és semmi nem érdekli.

Mivel hó vége van,meg húsvét is lesz semmi pénzem nincs szinte,így vettem neki széntablettát meg norma flore-t meg egy labdát mert az a mindene hátha felvidítja.

Labda nem érdekelte,beadtam a gyógyszereket neki,hasmenés megszűnt de folyamatosan este 6ig öklendezett,hányt, menni se bírt már,felkaptam ölembe be,taxi,orvosi rendelő.

Csináltak röntgent,kapott egy hányáscsillapító vénás injekciót, egy görcsoldót meg egy fájdalomcsillapító szurit. Röntgenen semmi kül nem látszott egy kis gyulladás,láza nincs,meg széklet látszódott csak.

Hazaértem türelmetlenül vártam a jobbulást,de csak fekszik,az is rossz neki mert hányingere van,felül öklendezik,böfög,visszafekszik és látom hogy szenved.

Mivel nem evett semmi olyat csak a szokásost,semmit nem nyalt fel,kullancs elleni szert se kapott fogalmam sincs mi lehet vele,orvos se tudja így persze lehet fertőzés azt mondta.

Ott hagytam 10 ezer ft-ot,holnap is vissza kéne vinnem,éjszakai ügyelet is van,de megszakad a szívem.

Valakinél ha volt hasonló kérem írja le nála miért volt és mikor lett jobban mert ezt nem bírom nézni ahogy szenved:( Mikor kapom vissza az életerős,játékos kutyámat és mi dönthette le így a lábáról? :(



2013. márc. 27. 20:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mérgezés?
2013. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem az kizárt,panelban lakunk,utcáról meg nem eszik/enne fel semmit.
2013. márc. 27. 20:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak egyszer volt hasonló,semmi nem maradt meg benn. Vírusos bélgyulladása volt,kapott gyógyszert meg két szurit két nap alatt rendbe jött!
2013. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Másik orvos nincs a közelben?Én megpróbálnám másnak is megmutatni.
2013. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát remélem holnap már jobban lesz. Most végre el tudott aludni,eddig a hányingertől szó szerint csak fetrengett már ez is haladás,legalább a saját kis álomvilágában nem szendved...

Orvos nagyon alapos volt,kedves fiatal srác új a rendelőnkbe ,látszik lelkiismeretes nem olyan mint a beleunt öreg dokik tisztelet a kivételnek persze.

Télen egyáltalán van vírus,hidegbe nem fagynak meg a vírusok? Bár ő fertőzést mondott,de mitől kap egy kiskutya fertőzést? Nem nyal fel semmit az utcán.

2013. márc. 27. 20:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Mennyire kis kutya? Az oltási sorozatot végigcsinálták nála? Nehogy valami komolyabb legyen, mondjuk parvo...
2013. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

2 éves,csak kistestű 5 kiló ezért is veszélyes ennyi hányás és hasmenés.

Most aludt addig míg ide nem írtam,levitte párom de amint felkelt már böfögött jön fel a sava folyamatosan,piszok szarul van.

Reggelre leszek kíváncsi..

2013. márc. 27. 23:09
 8/13 A kérdező kommentje:

most már pisilni se akar..

Mikor jöttünk haza állatorvostól is egyszer pisilt,most levitte párom szintén 1x nagynehezen,csak fel akart jönni. Egyre jobban aggódok,jó éjszakám lesz azt hiszem :S

2013. márc. 27. 23:17
 9/13 anonim ***** válasza:
nem pisilt szegény, mert nincs mit... nem maradt meg benne folyadék, valamit innia kellett volna, vagy a dokinak kellene egy infúziót adnia neki. (mondjuk ilyen heves hányásnál lett volna értelme kanült berakni és azzal hazaküldeni a kutyát, hogy otthon tegyetek fel egy infúziót, ha továbbra sem akar inni...) majd mesélj mi a helyzet, gondolom nem vársz délutánig a dokival.
2013. márc. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekünk bár parvós volt a kutyánk ugyan ezek a tünetek csak ő véreset kakilt meg hányt,mi kaptunk olyan port amit a vizébe kellett feloldani és óránkét(éjjel nappal) 2dl megkellett vele itatni(mert magától nem ivott )persze mellette kapott mást is,de ezzel elég hamar rendbe jött..lehet vmi infuzió féle volt..


lehet,hogy pluszba sok a gyomorsava, háztartási kekszből egy pár darabot adj neki,hát ha megeszi az felszívja a savat..


jobbulást a kutyusnak!

írd meg,hogy hogy van..

2013. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!