Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe palotapincsiről hol...

Törpe palotapincsiről hol találok leírást?

Figyelt kérdés
Beírtam a googleba is, és alig van pár találat a törpe fajtáról. Tudnátok nekem segíteni? Köszi
2010. máj. 6. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Törpe palotapincsi nem létezik !!!

Pekingi palotakutya van!

2010. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan tényleg nem létezik,hogy törpe palotapincsi. Max olyan van,amit úgy tenyésztenek,hogy a legkisebb egyedeket kiválasztják a pincsik közül,és azokat pároztatják,így kisebb méretű lesz a születő kutya,de sajnos elég sokszor betegesebb is.
2010. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tudtam, hogy valami nem fog stimmelni azért nem találok így semmit róla. Egyik ismerősömnek van ilyen kutyája, a tenyerében elfér és már több éves a kutya és semmi baja. Nagyon megtetszett és ezért szerettem volna olvasni róla meg, hogy kitől lehet egyáltalán beszerezni ilyen kutyát.
2010. máj. 6. 12:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Na jó azért nem egy tenyérbe, de kettőbe már simán elfért :)
2010. máj. 6. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
az valami más. csak azt mondták h kapós legyen.
2010. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Tengerimalac az, csak átverték.
2010. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!