Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közép árkategóriás jó minőségi...

Közép árkategóriás jó minőségi kutya tápot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Tehát, aminek nem 800 + 1000 ft kilója, de mégsem chappi minőség meg a hozzá hasonlók.
2017. jan. 24. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Brit Premium/ Brit Care

Felső-közép kategóriások minőség szerint. Bár én annyira ehhez a besoroláshoz nem értek a Brit Care lehet szuperpremium, mert gabona mentes, de javítson ki valaki ha nem. A lényeg, h ezek nagyon jó ár-értek arányú tapok, es sok közül tudsz választani (kölyök/junior/felnőtt/idős/ gabonamentes/ light/hipoallergén)

Én Brit Premiummmal etetek egy nagyon finnyás kutyát, magában nem nagyon eszi, joghurttal keverve adom neki, ugy imádja. Szép tőle a szőre, jo a tapintása, szépen tartja a súlyát, nem hányt tápváltáskor. Egyébként nem említetted , h milyen kutyusnak szánod a tápot, de innen tudsz választani: (en nagyon meg vagyok elégedve, nagyon pontos, gyors szállitás, jo árak, csak a Ja látni tudom)

[link]

[link]

2017. jan. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!