Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam olyan falank hogy...

A kutyam olyan falank hogy mar tobbszor majdnem megfulladt, mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Mar azt is megtanultam hogyan kell h. féle mufogast csinalni kutyakon es sajnos mar hasznalnom is kellett.

Az elobb pl egy repa darabot nyelt felre.

Nem tudom mit tegyek vele, miert ilyen bena? Teljes nyugalom volt most is nem kellett feltenie a kajajat vagy ilyesmi. An barmi tanacsotok?



2017. jan. 24. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aprószemű/apróra vágott tápot-falatokat adj neki. Vannak ilyen speciális evést lassító tálak, nézz utána. És esetleg, ha semmi sem használ, akkor ne csak napi egyszer etess, hanem reggel és este, már persze figyelve a súlyára, de talán ha nem reszket egész nap, hogy mikor kap végre enni, akkor nem habzsolna annyira. Valami csak beválik, kísérletezni kell.
2017. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oke. Megprobalom. Most eleg nagy szemu tap van itthon mert mindenhol azt mondjk az a jo ha rag de akkor majd nezek apro szemut. Bar ez meg olyan nagy hogy muszaj ragnia.


Napi ketszer kap kajat de nem mindig eszik reggel.


Tudtok adi tanacsot mely tapok apro szemuek? Royalrol valtottam mert azt szidjak mindenhol pedig az pici szemu volt. Melyik jo markaje eleg pici meg?


Amugy a tapot nem habzsolja csak az egyeb nasikat. Mint most a repat. Vagy a gyumolcsoket sajtot. Stb. De teny hogy nyelt felre mar tapot is. Eletkeptelen. Nem merem egyedul hagyni semmivel ami kisebb mint egy teniszlabda...


Koszonom.

2017. jan. 24. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Mekkora/milyen fajta kutyus? En szívesen ajánlom neked a Brit márkát (Premium/Care) Ezekben a kutya méretéhez vannak igazítva a tápszemcsék.

[link]

Ilyet mindenképpen szerezz be, hasznos kis dolog. Nálunk állatorvosi rendelőben is lehet kapni, de múltkor az Auchan/ban is láttam.

Ja itt vannak a Brit tápok is:

Brit Premium:

Brit Care:

2017. jan. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi véletlenül rossz gombra nyomtam :(

Brit Premium: [link]

Brit Care: [link]

2017. jan. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vannak olyan talak amik lassitjak a kutya evotempojat.Kb minden allatboltban megtalalhatok.Es esetleg egy kicsit felontheted vizzel a tapot ha ugy megeszi
2022. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!