Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam tobbszor hanyt az...

A kutyam tobbszor hanyt az elmult hetekben, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ugy ket hete es ma is kihanyt kutyatapkupacot talaltam kint a kertben. Nem ertem mitol lehet, jominosegu kutyatapot eszik hazikoszttal, foleg huslevessel izestve igy most telen. Viselkedesre minden rendben energikus, jatekos. Etvagya szinten rendben van, bar tepnap este nem ette meg a vacsijat, ma reggel seta utan viszont rogton befalta.


Mitol lehet ez? Normalis,ha idonkent hany? Egyebkent szeret fuvet ragcsalni, egne a gyomra?


2013. jan. 21. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap az enyém is ezt csinálta. Akkor szokott előfordulni ha hirtelen habzsolja be az egészet, akkor megterheli a gyomrát és kiadja.
2013. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adjál neki inkább többször, de kevesebbet naponta. És a helyedben felhívnék egy állatorvost vagy szétnéznék itt a neten, h kutyadiéta vagy kutyáknak béltisztítókúra van-e. Amúgy nem a táp minőségén múlik ez szerintem, inkább az, h mi van mellé, illetve mennyi. Mienk is öklendezett egyik nap, könnyebb kaját adtunk neki és már nem csinálja.
2013. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny a gyomra, lehet, az a húsleves zsíros volt neki.Nem sok értelme van keverni a tápot a házi koszttal. Vagy az egyik, vagy a másik, ha ragaszkodsz hozzá, akkor váltogatva.
2013. jan. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


A húsleveles nem hiszem, hogy zsíros lett volna és a nagy hidegben szerintem jó tesz neki a meleg vacsora. Kerti kutyus, jól szigetelt meleg kutyaházzal.


Viszont az tény, hogy gyakran habzsolva eszik.

2013. jan. 21. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!