Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom naponta tobbszor...

A kutyusom naponta tobbszor hanyik, melegtol lehet?

Figyelt kérdés
Nos naponta 1x-2x hanyik de anya nem akarja dokihoz vinni en pedig egyedul nem vihetem el. De miert lehet? A melegtol? Eszik azert de tegnap a kajat is kihanyta.:-( Vagy mert tetocsere van es szall a por? Hazi praktikak hanyas ellen? 14/L
2015. júl. 18. 07:56
1 2
 1/13 bollocks ***** válasza:
63%
Házi praktika nincs. Ha ilyen melegben sokat hány, akkor könnyen kiszáradhat. Szóval orvos/gödör.
2015. júl. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Ütenem anyukádnak, hogy gratulálok az életéhez, és kívánom, hogy ha ő beteg lesz és nem tud orvoshoz menni magától, akkor őt is hagyja szenvedni a családja..Én már rég orvoshoz vittem volna, vagy legalább kihívok..de próbáld meg felhívni a dokit egyedül, ha anyád nem lát és hall és mondd, hogy mi a baj. De kérheted állatvédők segítségét is, mert ez állatkínzásnak minősül..biztos fognak haragudni rád, de döntsd el, hogy ezt elfogadod vagy elkezdessz kiásni egy sírhelyet..lehet mérget evett és belül marja a gyomrát..
2015. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Hányik? Nem hányadik?
2015. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Féregteleníteni szoktátok? Bár ilyen "gondos" felnőtt mellett kétlem. Mindenesetre arról gondoskodj, hogy elég folyadékot igyon. Ha magától nem akar, próbáld meg Te itatni, egy kis palackba tegyél vizet, dugd a szájába és amennyit lehet, itass vele.
2015. júl. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hány napja hányik a kutya?

Mi jön ki belőle? sárgás? víz?


Ha sárga akkor az nem gáz,sok a gyomor sava pár darab háztartási keksszel megoldódhat a probléma.


De ha víz jön ki belőle és több napja ez fent áll akkor sürgősen doki,mert kiszáradhat és meghal!!!

2015. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
az ilyennek minek kutya
2015. júl. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1-1 hányás belefér, de persze nem rendszeresen és nem naponta többször.

lehet mérgezés, vagy valami betegség, nem kéne így elhanyagolni, nem biztos, hogy magától rendbe jön!

ki kéne hívni egy állatorvost.

2015. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hanyik annyit es iszik is sokat. Mint mondtam tetocsere van es nincs tizezer ft allatorvosra...-.- Sok ertelmes ember... Mert az orvos mit csinalna? O se tud semmit... Pisil a kutya-->tehat iszik.. Persze mindent irtatok csak epp a valaszra nem... HOGY A MELEGTOL VAN E?! -.-"
2015. júl. 18. 18:49
 9/13 anonim ***** válasza:

"Mert az orvos mit csinalna? O se tud semmit"


Hát mondjuk ad neki hányás csillapítót első körben.


Nincs olyan,hogy a melegtől hány egy kutya! Na megkaptad a kérdésedre a választ.Most okosabb lettél?


Meleg miatt max az étvágyuk csökkenhet egy kicsit,vízfogyasztás meg megnő.


Hát nálunk mikor bélgyuszis volt a kutya, akkor a gyógytáppal infúzióval meg egy rakat gyógyszerrel fizettünk 16 ezer ft körül.

Szóval sztem 4-5 ezerbe kerülne ha elvinnéd a kutyát orvoshoz vagy annyiba se.

2015. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Időnként hánynak a kutyák.De ha több napja naponta többször is az tényleg nem normális dolog..
2015. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!