Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táp lenne jó 4 éves...

Milyen táp lenne jó 4 éves németjuhásznak, amit lehet kapni fressnapf-ban?

Figyelt kérdés
Sürgősen kéne neki vennem tápot, mert sajnos amit rendeltem már két hete nem jött meg, és most átírták még egy hét múlvára a szállítás idejét, és el fog fogyni az ennivalója holnapra.
2017. jan. 25. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Select gold, kicsit drága de jó minőségű az én kutyám is ezt eszik
2017. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. És nincs tőle hasmenése, jól kakil? (bocsi, csak az enyémnek sokmindentől hasmenése van)
2017. jan. 25. 13:36
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
A select gold tápjai elég jók, nálunk még nem okozott problémát.
2017. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

nem lehet tudni, hogy a te kutyádnak a fent ajánlott táp okoz-e majd hasmenést, vagy sem.

A megrendelten kívül kapott-e már más fajtát, amitől nem ment a hasa?

2017. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Josera-t eszik kb. két éve, ettől semmi gond nincs a kakijával, szép a szőre is és nagyon jó kondiban van. Előtte végigpróbáltunk mindent acanától kezdve a briten át tényleg mindent és semmi sem volt jó.
2017. jan. 25. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
az enyém bárányosat eszik, a széklete jó állagú, nem volt még tőle hasmenése csak átkozottul büdös és nagyon sokat kakil tőle.
2017. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor sanszos, bármit is veszel, meg fogja hajtani Próbálj meg Joserát máshonnan szerezni.
2017. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudom hogy a royalt meno ekezni de nekunk nagyon bejott fosos kutyanal is.
2017. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!