Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért lehet eladni egy...

Mennyiért lehet eladni egy fajtatiszta,1 éves akitát?

Figyelt kérdés

A tenyésztő lemondott az elővásárlási jogáról a nagy távolság miatt.

Átszámítva 210 ezer forintba került.

Mennyi a reális?



2017. jan. 27. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Reális. De itthon ha el akarod adni úgy,hogy nem vagy tenyésztő 100 ezer és az alatt gondolkodj.
2017. jan. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Max.100-ért vennék meg szerintem.
2017. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Donald J. Trump ***** válasza:
15%
Csak másik tenyésztő venné meg, hobbikutyának senki nem vesz "használt" jószágot. Ha annak nem tudod eladni, akkor örülj, ha valaki ingyen átválallja.
2017. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Az attól függ. Milyen "minőségű", vannak-e eredményei, milyen vérvonal stb.
2017. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért akarod eladni? Az én akitám egy hét múlva tölti be az 1 éves kort. Egyébként az ár attól függ hogy milyen vérvonal, milyen eredményei vannak. Azért 100k alatt túl olcsó még ha 1 éves is.
2017. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként ha az ár a lényeg többet ér külföldön eladni, pl németországban ellég szép pénzt kapnál érte, viszont ha a kutya jólléte jobban számit akkor valaki közelben lakónak add el hogy bármikor ellenőrizni tudd vagy könnyedén visszavehesd ha úgy adódik.
2017. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor külföld :) Köszi.
2017. jan. 27. 20:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Pff...gondoltam leírom de nem hittem volna hogy ennyire nem érdekel a kutyád sorsa...szegény állat...
2017. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

El sem tudom képzelni az indokot, amiért egy 1 éves kutyát eladsz, de te tudod.

Hirdesd meg egy akitás csoportban. Ha voltál vele kiállításon, eredményei vannak a kutyádnak, akkor érdekelhet esetleg egy tenyésztőt.

Ivartalanul, hobbi kutyának szerintem visszakaphatod esetleg a felét annak az árnak, ami te fizettél érte-bár még az is kétséges.

Sajnos, ha ivaros és úgy is adod el, akkor nagy eséllyel egy szaporítóhoz fog kerülni, ahol nem vár rá túl jó élet.

2017. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
#9 szerinted ezek után még érdekli a kutya sorsa? Ne legyen többet kutyád te szemét...remélem nem fogják megvenni a kutyád...
2017. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!