Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért lehet eladni egy...

Mennyiért lehet eladni egy fajtatiszta Cane Corso kutyát?

Figyelt kérdés

A kutyának minden szűrése,oltása,papírja megvan,tenyésztőtől vettük.6 hónapos,kan.Csak normális válaszokat kérek,rendesen neveltük,foglalkoztunk vele,családi okok miatt kell sajnos eladni.A férjem allergiás a kutyaszőrre (nemrég derült ki).

Köszönöm!


2011. júl. 18. 15:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Vérvonaltól és küllemtől is függ,ha szép masszív kutya,és jó a vérvonala is,jól neveltétek,szocializáltátok akkor olyan 80.000 körül. Mivel az emberek már nem szeretnek venni nagyobb kölyköket
2011. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha egy tenyésztőnek adod el. De vigyázz, ne szaporítónak add el, hanem tenyésztőnek.
2011. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben beszélnék a tenyésztővel is,ha rendes akkkor lehet hogy visszaveszi a kutyát,valamennyi fájdalomdíj ellenében.
2011. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Adhatod azért az árért, amiért vettétek. Kérhetsz érte bármennyit. Kérdés, mennyiért fogod tudni eladni.

A tenyésztő nem tud segíteni? Nincs szerződésetek arra az esetre, ha megváltok a kutyától?

2011. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
allergiagyógyszer nem megoldás?
2011. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 xnorkax ***** válasza:
Én is inkább a tenyésztővel beszélnék, ha nem lehetséges, hogy visszaveszi, akkor csakis ivartalanítva adjátok tovább! Szerintem a vételárát elkérheted érte, hiszen neveltétek és ennyi idősen már majdnem túljutott a nehezebb kölyökkori korszakon.
2011. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A tenyésztőnek elővásrlási joga van rá, szóval először őt kell értesíteni. Amúgy egy 6 hónaposat már nem adhatsz ugyanannyiért amennyiért vetted, mert mindenki nyilván kölyökért fizetne annyit.

Amúgy nem tartom tisztességesnek h eladnád, inkább keress neki egy lelkiismeretes gazdit, aztán amennyit ő tud fizetni, annyi, ha nem tud akkor meg semmi.

2011. júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
3%
1000 ft
2011. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!Szaporítónak semmiképpen nem adjuk el,kizárt dolog!Amúgy szép küllemű,masszív,jó természetű kutya.A tenyésztő nem hiszem,hogy visszaveszi,de megpróbáljuk.
2011. júl. 18. 15:59
 10/23 anonim ***** válasza:
Beszélj a tenyésztővel, én is vettem már vissza kutyák az eredeti vételáron (felásta rendszeresen a kertet) Ha szép nem hibás kutya akkor kb duplája a kölyökkori árnak. Mi 1000 euróért adjuk a piciket és 2000/2500 euróért a növendék/felnőtt kutyákat (persze már szűrővizsgálatokkal, nem egyszer 1-2 Junior/felnőtt Ch címmel)
2011. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!