Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtatiszta simaszőrű foxi...

Fajtatiszta simaszőrű foxi kölyköt mennyiért lehet vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy törzskönyvezett legyen.
2009. ápr. 9. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem törzskönyvezett, akkor nem fajtatiszta foxi. Nem tudhatod kik vannak a felmenői között (mind foxi volt-e), milyen fizikai és pszichikai tulajdonságok, genetikai betegségek öröklődnek benne.


Tehát szeretnél egy foxi fajtajelleget mutató keverék kutyát vásárolni.

Ajánlom, hogy előtte tanulmányozd át ezt az oldalt:

[link]

2009. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Kb.: 5000Ft
2009. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Mazochista vagy? Egy ilyen kutya, a jellegére jellemző temperamentummal csak sportembernek való, máskülömben gyorsan megőrülsz tőle. Ez a fajta egy perpetum mobile, nem pihen, nem fárad el, egész nap nyomul, mozog, zizeg. Gonold meg.
2009. ápr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy fajtatiszta kutyát vásárolj törzskönyvvel tenyésztőtől vagy fogadj be menhelyről(esetleg fajtamentéstől). Olcsó törzskönyv nélküli kutyát nem vegyél, mert egyrészt ezzel a szaporítókat támogatod, másrészt előbb-utóbb orvosi költségekre amúgy is kifizeted a törzskönyves egészséges kutya árát.
2009. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztőtől függ.én 3ezresért vettem.De elájulnál ha meglátnád mien gyönyörű.És ez nem csak az én véleményem.ha szép a kölyök az sem baj ha róka volt az apja.
2009. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mi 6 ezerért vettük törzskönyv nélkül
2009. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet venni tkv nélkül 25.-ezerért is meg lehet venni 5.-ér is. Első válaszolonak irom h attol h nincs tkv nem azt jelenti h nem fajtiszta. Ittvan pl az én foxim. Anyja apja felmenői mind törzskönyves de mi nem kértük rá mert akkor 80.-ezer lett volna igy meg csak* 40 volt. De gyönyörü kutya és rendkivül jol vadászik!
2009. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk foxink van és habár nincs törzskönyve fajtatiszta, az ő kölyke is azok!Nem vagyunk szaporítok csak a saját "örömünkre" elettük a kutyánkat, mindegyik kölykének rendes családot választottunk és 10000e ft-ba kerültek, az első oltással, féregtelenítéssel együtt! Szerintem nem kell ahhoz hu de agyontenyésztett és minden féle papírokkal ellátottnak lenni hogy egy szép egészsége és fajtiszta kutyát kapjon az ember, csak körültekintőnek és egy kicsit hozzáértőnek a választásnál!
2010. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!